Görevleri tamamla, Puanlarını katlaTalep Edilmemiş Puanlar: 0Tümünü Al

Arkadaşlarını Davet Et

200 Puan

Etkinlik dönemi boyunca referans kodunuzla kaydolan ve herhangi bir miktarda işlem yapan her arkadaşınız için 200 puan kazanın.

Günlük İşlem

100 Puan

Tüm işlem çiftleri dahil günlük herhangi bir miktarda işlem yaptığınızda 100 puan kazanın. Minimum işlem hacmi yoktur. Zaman: Her gün 03:00'da (TSİ) başlayıp sonraki gün 02:59'da (TSİ) biter.

Günlük Toplam Hacim

200 Puan (1000 Puana Kadar)

Günlük toplam işlem hacminiz spot için her 100 USDT'ye, vadeli işlemler için her 1000 USDT'ye ulaştığında 200 puan kazanın. Bu şekilde günlük 1000 puana kadar kazanabilirsiniz. Zaman: Her gün 03:00'da (TSİ) başlayıp sonraki gün 02:59'da (TSİ) biter.

Sosyal medyayı takip

50 puan

Herhangi bir sosyal medya hesabımızı takip edin 50 puan kazanın

Analizinizi Yapın, Puanları KapınPuanlarım : -
SıralamaToplam Katılımcı Sayısı: --
Sıralamam: --Puan: --Ödül(USDT): --
SıralamaKullanıcı AdıPuanBeklenen Ödül (USDT)
No Data
SıralamaKullanıcı AdıPuanBeklenen Ödül (USDT)
No Data
Kaydolduktan hemen sonra 100 puan kazanacaksınız.
Şartlar ve Koşullar
1.Ücretsiz 100 puan kazanmak için verilen link üzerinden etkinliğe kayıt olmalısınız.
2.Kazanılan tüm puanlar etkinlik sayfasında manuel olarak temin edilmelidir.
3.

Puan kazanabilmek için etkinlikle ilgili tüm gereksinimleri doğru bir şekilde tamamlamanız gerekir. Lütfen buraya tıklayarak (https://blog.bybit.com/tr-tr/duyurular/fiyat-analiz-oyunu-24-000-usdt-degerinde-odul-havuzu/?medium=organic_content&source=landing_page&channel=mkt_&campaign=TR_PriceAnalysis_October&content=TR_PriceAnalysis_October_rulesPart&dtpid=1635228250250), "Nasıl Daha Fazla Puan Kazanabilirim?" tablosunun altındaki blog yazımıza bakın.

4.

Her işlem çifti için yalnızca bir (1) fiyat yönü seçebilirsiniz. Bir günlük tur için yapılan analiz, gönderildikten sonra değiştirilemez. puan almanızı sağlayacak maksimum doğru fiyat analizi sayısı, tur başına dört (4) ile sınırlandırılmıştır. Doğru olan tüm analizler, her çift için yalnızca bir kez geçerlidir. Ertesi gün saat 03.00'da (TSİ) yeni bir tur başlayacak ve analizleriniz yeni tur için sıfırlanacaktır.

Örneğin: Ege 25 Ekim saat 15:00'da puanlarını kullanarak BTC için bir fiyat yönü analizinde bulunmuş olsun. O sırada - 25 Ekim 03:00'da - başlayan fiyat turu devam ediyor olduğu için, Ege'nin analizi, BTC'nin 26 Ekim saat 03:00 ile 27 Ekim 02:59 arasındaki fiyat değişimi (bir sonraki gün) için sayılacaktır. Basitçe Ege'nin yaptığı, BTC'nin bir sonraki 24 saatlik fiyat turunda artış veya azalış göstereceğinin analizini yaparak tahminde bulunmaktır.

5.Her turun sonunda, fiyat analizi yaptığınız çiftin fiyatında herhangi bir yüzdelik artış veya azalış olmazsa analiziniz doğru kabul edilecek ve çift için ortaya koyduğunuz puanlar ikiye katlanacaktır.
6.Ödül havuzundan alınan ödül miktarı, etkinlik sonunda tüm katılımcıların toplam puanları ile orantılı olarak nihai puanlarınıza göre belirlenecektir. Ödül havuzundan herhangi bir pay almaya hak kazanmak ve en az 1 USDT kazanmak için yeterli puana sahip olmanız gerekir.
7.Alt hesaplar bu kampanyaya katılamaz.
8.Kazandığınız herhangi bir ödül varsa ödüllerinizi Bybit hesabınızda görüntüleyebilmek için etkinlik bittikten sonra yedi (7) iş günü içerisinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz.
9.Bybit'in, bu etkinliğin son hâline getirilip yorumlanması hususunda hakları saklıdır.