Dark Cheems

Dark Cheems бағасы

totakeke

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мин.
$--
Макс.
$--
loading...
Соңғы жаңартылған уақыты: 25 қаз 2026 22:47:55 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағ көлемі
3.42
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
1.00B

TOTAKEKE нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

25 қаз 2026, TOTAKEKE уақытындағы жағдай бойынша, $45.56K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы +1.47% өзгерісті білдіреді. TOTAKEKE ағымдағы бағасы — $0.00004557, ал 24 сағаттық сауда көлемі $3.42 деңгейінде. TOTAKEKE айналымдағы мөлшері — 1.00B, ең көп мөлшері — 1.00B. Нарықтық капитализация бойынша TOTAKEKE криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 6795 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде TOTAKEKE криптовалютасы $0.000046 ең жоғары деңгейіне және $0.00004433 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні26 шіл 2025 күнгі $0.01529702
Ең төменгі баға және күні2 сәу 2026 күнгі $0.00000000067522

TradeGPT ұсынған Dark Cheems бағасының талдауы

  • TOTAKEKE нарығындағы қазіргі көңіл-күй біршама қалпына келді, инвесторлардың белсенділігі артты, бірақ сатып алу қуаты әлі де сауда көлемінің өсуімен расталуы қажет.
  • Техникалық тұрғыда баға белгіленген диапазон ішінде теңселіп тұр, анық пробой сигналы жоқ.
  • Қысқа мерзімде байқау ұсынылады, негізгі қолдау деңгейі (xxx) мен қарсылық деңгейі (xxx) және сауда көлеміне мұқият назар аударыңыз.
  • Егер қарсылық деңгейі күшейген сауда көлемімен пробойланса, тәуекелді түрде позиция алуға болады; егер әлсіз тенденция жалғасса немесе қолдау деңгейі күшейген сауда көлемімен бұзылса, шығынды шектеу үшін нарықтан дереу шығу ұсынылады.

Неліктен бүгін TOTAKEKE төмендеді?

TOTAKEKE болашақ бағасына не әсер етуі мүмкін?

Трейдерлер TOTAKEKE туралы не айтып жатыр?

Dark Cheemsжаңалықтары

TradeGPT арқылы түйіндеу
TradeGPT-ден сұрау
25 қаз 2026 18:08(UTC)Пессимистік

PA Daily | АҚШ қор нарықтары келесі аптада табыс есептерінің шыңына және Федералдық резервтің пайыздық мөлшерлеме шешіміне тап болады, ал аппараттық әмиян Keystone-тың ресми сайты рұқсатсыз қол жеткізілді.

25 қаз 2026 15:12(UTC)Пессимистік

Goldman Sachs ескертеді: нарық Федералдық резервтің желтоқсанда пайыздық мөлшерлемелерді көтеретініне дайын болмауы мүмкін.

25 қаз 2026 11:30(UTC)Бейтарап

Келесі аптада төрт ірі орталық банкінің шешімдері және АҚШ-тың ЖІӨ мен PCE көрсеткіштерінің жариялануы

25 қаз 2026 07:12(UTC)Бейтарап

Келесі аптада міндетті назар аудару|АҚШ Федералды резерв жүйесі жаңа пайыздық мөлшерлеме шешімін жариялайды; Strategy Q3 қаржылық есебін жариялайды (10.26-11.1)

TOTAKEKE(Dark Cheems) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 25 қаз 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Dark Cheems (TOTAKEKE) ағымдағы сауда бағасы: $0.00004557. Өткен 24 сағатта баға $0.00004433 минимумы және $0.000046 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $3.42 болды. Жалпы нарық капитализациясы: $45.56K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №6795 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту туралы мәлімдеме

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін+1.49%
7 күн+2.72%
14 күн-3.13%
30 күн-9.32%

Бүгін Dark Cheems (TOTAKEKE) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Dark Cheems Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg