Wrapped LUNC

Wrapped LUNC бағасы

lunc

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мин.
$--
Макс.
$--
loading...
Соңғы жаңартылған уақыты: 22 қыр 2026 09:14:30 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағ көлемі
5.27K
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
251.97B

LUNC нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

22 қыр 2026, LUNC уақытындағы жағдай бойынша, $2.49M жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы +10.59% өзгерісті білдіреді. LUNC ағымдағы бағасы — $0.00000989, ал 24 сағаттық сауда көлемі $5.27K деңгейінде. LUNC айналымдағы мөлшері — 251.97B, ең көп мөлшері — --. Нарықтық капитализация бойынша LUNC криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында -- орнында. Соңғы 24 сағат ішінде LUNC криптовалютасы $0.00001035 ең жоғары деңгейіне және $0.00000881 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні5 сәу 2022 күнгі $119.29
Ең төменгі баға және күні13 мам 2022 күнгі $0.00000399

TradeGPT ұсынған Wrapped LUNC бағасының талдауы

  • LUNC жақында Bybit TR-де листингтен алынғаны туралы хабардың әсерінен нарықтық көңіл-күй қысқа мерзімде қатты өзгерді.
  • Баға 0.
  • 00005036 USDT-тен тез көтеріліп, 0.
  • 00005453 USDT ең жоғарғы деңгейге жетті.
  • Бұл нарықта шектен тыс төмендегеннен кейін түзетуге бағытталған күрестің бар екенін көрсетеді.
  • Техникалық жағынан 0.
  • 0000500 USDT маңызды қолдау болып табылады; егер бұл деңгей төмендесе, одан әрі қысым көтеріледі деген болжам жасалады.
  • Жоғары кедергі аймағы 0.
  • 0000550~0.
  • 0000578 USDT деңгейлеріне назар аударыңыз.
  • Орта және ұзақ мерзімді перспективада, бір ғана сауда жұбының листингтен алынуы негізгі өтімділікке шектеулі әсер етеді, инвестициялық шешімдер экожүйенің дамуы мен блокчейн қолданбаларының прогресіне негізделуі керек.
  • Қазіргі уақытта жоғары бағадан сатып алудан аулақ болу ұсынылады, керісінше төмен бағадан сатып алып, диапазон ішінде сауда жасау дұрыс болады.

Неліктен бүгін LUNC төмендеді?

LUNC болашақ бағасына не әсер етуі мүмкін?

Трейдерлер LUNC туралы не айтып жатыр?

Wrapped LUNCжаңалықтары

TradeGPT арқылы түйіндеу
TradeGPT-ден сұрау
22 қыр 2026 08:30(UTC)Оптимистік

Мұнай бағасының соңғы бірнеше сессияда төмендеуі Федералдық резервтің инфляцияны тежеу үшін пайыздық мөлшерлемелерді одан әрі көтеру мүмкіндігін азайтқандықтан, алтын бағасы жоғарылады.

22 қыр 2026 07:47(UTC)Пессимистік

ЕЦБ-ның Лейн энергия соққысы инфляцияның 2%-ға оралуын кешіктіруі мүмкін деді

22 қыр 2026 07:36(UTC)Пессимистік

Сент-Луис Федералды резерв банкі төрағасы Мозер (Мюллер? Мусалем?) қатаң саясат ұстанады: инфляцияны тежеу үшін пайыздық мөлшерлемелерді одан әрі көтеру қажет болуы мүмкін

22 қыр 2026 07:01(UTC)Пессимистік

Британ фунты қайта құлдырайды, қазан айындағы Федтің пайыздық мөлшерлемесін көтеру туралы болжамдар күшейеді

LUNC(Wrapped LUNC) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 22 қыр 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Wrapped LUNC (LUNC) ағымдағы сауда бағасы: $0.00000989. Өткен 24 сағатта баға $0.00000881 минимумы және $0.00001035 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $5.27K болды. Жалпы нарық капитализациясы: $2.49M. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №-- орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту туралы мәлімдеме

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін+10.59%
7 күн+6.86%
14 күн+5.24%
30 күн-3.81%

Бүгін Wrapped LUNC (LUNC) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Wrapped LUNC Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg