Yee Token

Yee Token бағасы

yee

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мин.
$--
Макс.
$--
loading...
Соңғы жаңартылған уақыты: 22 қыр 2026 04:12:10 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағ көлемі
571.13K
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
1.00B

YEE нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

22 қыр 2026, YEE уақытындағы жағдай бойынша, $3.90M жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы +22.89% өзгерісті білдіреді. YEE ағымдағы бағасы — $0.00389807, ал 24 сағаттық сауда көлемі $571.13K деңгейінде. YEE айналымдағы мөлшері — 1.00B, ең көп мөлшері — 1.00B. Нарықтық капитализация бойынша YEE криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 1929 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде YEE криптовалютасы $0.0040806 ең жоғары деңгейіне және $0.00306033 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні5 қаң 2026 күнгі $0.03014968
Ең төменгі баға және күні21 сәу 2025 күнгі $0.00018127

TradeGPT ұсынған Yee Token бағасының талдауы

  • YEE соңғы уақытта өтімділіктің артуымен қозғалды, қысқа мерзімді кезеңде реакциялық өсу үшін негіз бар, баға диапазонының жоғары қысымына 0.
  • 013~0.
  • 015 арасында назар аударған жөн.
  • Дегенмен, макро қаржы ағыны мен сұраныс-тұтыну құрылымында елеулі жылымық байқалмайды, сондықтан ұзақ мерзімді перспективада әлі де қысым бар; егер орташа деңгейден жоғары көтерілу орындалмаса, онда баға қайтадан 0.
  • 011 деңгейіне төмендеуі мүмкін.
  • Инвесторларға тенденцияны ұстанып, бірнеше кезеңді позиция құру және динамикалық стоп-лосс стратегиясын ұстану, жоғары бағаға ұмтылудан бас тарту және жалпы позицияны қатаң бақылау ұсынылады, волатильдік тәуекелдерден сақтау бірінші орында болуы тиіс.

Неліктен бүгін YEE төмендеді?

YEE болашақ бағасына не әсер етуі мүмкін?

Трейдерлер YEE туралы не айтып жатыр?

Yee Tokenжаңалықтары

TradeGPT арқылы түйіндеу
TradeGPT-ден сұрау
22 қыр 2026 02:29(UTC)Пессимистік

Федералды резерв өкілі Мусаллем: пайыздық мөлшерлемелерді көтеру "алдын ала және біртіндеп" болуы керек

22 қыр 2026 02:21(UTC)Пессимистік

Федералды резерв жүйесінің Мусалемі инфляцияны тежеу үшін пайыздық мөлшерлемелерді одан әрі көтеру қажет болуы мүмкін деп мәлімдеді

22 қыр 2026 01:44(UTC)Пессимистік

Бүгінгі Форекс: Федералдық резервтің сөздері апталық ADP деректерімен бірге басты назарда

22 қыр 2026 01:20(UTC)Пессимистік

Канада Банкі Басшысы Тифф Маклем саясаткерлер инфляциялық қысымдар төзімді болып шықса, пайыздық мөлшерлемелерді көтеруде кешігіп қалғысы келмейді деді.

YEE(Yee Token) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 22 қыр 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Yee Token (YEE) ағымдағы сауда бағасы: $0.00389807. Өткен 24 сағатта баға $0.00306033 минимумы және $0.0040806 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $571.13K болды. Жалпы нарық капитализациясы: $3.90M. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №1929 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту туралы мәлімдеме

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін+22.91%
7 күн+39.26%
14 күн+35.61%
30 күн-10.31%

Бүгін Yee Token (YEE) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Yee Token Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg