YFI yVault

YFI yVault бағасы

yvyfi

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мин.
$--
Макс.
$--
loading...
Соңғы жаңартылған уақыты: 23 қыр 2026 16:34:40 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағ көлемі
--
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
--

YVYFI нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

23 қыр 2026, YVYFI уақытындағы жағдай бойынша, $-- жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы 0.00% өзгерісті білдіреді. YVYFI ағымдағы бағасы — $2,439.28, ал 24 сағаттық сауда көлемі $-- деңгейінде. YVYFI айналымдағы мөлшері — --, ең көп мөлшері — --. Нарықтық капитализация бойынша YVYFI криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында -- орнында. Соңғы 24 сағат ішінде YVYFI криптовалютасы $2,457.15 ең жоғары деңгейіне және $2,291.44 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні17 қар 2023 күнгі $15,730.75
Ең төменгі баға және күні18 там 2026 күнгі $1,914.34

YFI yVaultжаңалықтары

23 қыр 2026 16:12(UTC)Пессимистік

OECD: Жапония Ұлттық Банкі 2027 жылдың соңына дейін негізгі пайыздық мөлшерлемені 2%-ға дейін көтереді деп күтеді

23 қыр 2026 16:11(UTC)Пессимистік

OECD: Федералды резерв жүйесі мен Еуропалық орталық банк биыл тағы бір рет пайыздық мөлшерлемелерді көтереді деп күтілуде

23 қыр 2026 15:25(UTC)Пессимистік

Еуро долларға қатысты шамамен екі айдағы ең төменгі деңгейге түсті, өйткені опцион трейдерлері Федералдық резервтің соңғы пайыздық мөлшерлемені көтеруінен кейін әлсіздіктің одан әрі күшеюіне бәс тікті.

23 қыр 2026 14:54(UTC)Пессимистік

Жаңа Зеландия доллары АҚШ PMI деректерінің алдында Федтің қатаң мәлімдемелерімен 0.5700 деңгейіне жақындап төмендеді

YVYFI(YFI yVault) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 23 қыр 2026 уақытындағы жағдай бойынша, YFI yVault (YVYFI) ағымдағы сауда бағасы: $2,439.28. Өткен 24 сағатта баға $2,291.44 минимумы және $2,457.15 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $-- болды. Жалпы нарық капитализациясы: $--. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №-- орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту туралы мәлімдеме

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін+5.88%
7 күн+19.00%
14 күн+5.60%
30 күн+3.83%

Бүгін YFI yVault (YVYFI) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

YFI yVault Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg