ZARP Stablecoin

ZARP Stablecoin бағасы

zarp

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мин.
$--
Макс.
$--
loading...
Соңғы жаңартылған уақыты: 23 қыр 2026 06:59:20 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағ көлемі
16.29K
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
72.00M

ZARP нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

23 қыр 2026, ZARP уақытындағы жағдай бойынша, $4.43M жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы -0.23% өзгерісті білдіреді. ZARP ағымдағы бағасы — $0.061564, ал 24 сағаттық сауда көлемі $16.29K деңгейінде. ZARP айналымдағы мөлшері — 72.00M, ең көп мөлшері — --. Нарықтық капитализация бойынша ZARP криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 1852 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде ZARP криптовалютасы $0.061944 ең жоғары деңгейіне және $0.061441 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні19 там 2026 күнгі $0.063823
Ең төменгі баға және күні15 жел 2024 күнгі $0.04593778

TradeGPT ұсынған ZARP Stablecoin бағасының талдауы

  • ZARP қазір макро-ахуалдың жаңаруынан және сатып алу ниетінің қалпына келуінен пайда көріп отыр.
  • Қысқа мерзімде құрылымдық сауда мүмкіндігі пайда болады деп күтілуде, бірақ төмен өтімділік жағдайында сырғу және құбылмалылық тәуекелі едәуір артады.
  • Қысқа мерзімді қатысушыларға позиция мен стоп-лосс тәртібін қатаң бақылау, жоғары өтімді сауда сәттерін таңдау ұсынылады; орта және ұзақ мерзімді портфельдер үшін сауда көлемі мен ашық позициялардың тұрақты ұлғаюын қадағалау, бағаға байланысты бөліп-бөліп кіру тактикасын қолдану және 0.
  • 98–1.
  • 05 басты баға диапазонын бақылау ұсынылады.
  • Бұдан әрі өтімділік пен бұқа импульсының жалғасуын қадағалап, тәуекел мөлшерін динамикалық түрде реттеу керек.

Неліктен бүгін ZARP төмендеді?

ZARP болашақ бағасына не әсер етуі мүмкін?

Трейдерлер ZARP туралы не айтып жатыр?

ZARP Stablecoinжаңалықтары

TradeGPT арқылы түйіндеу
TradeGPT-ден сұрау
23 қыр 2026 04:51(UTC)Бейтарап

Banxico инфляция тәуекелдері бәсеңдеуді бөгейтіндіктен, өзгеріссіз қалуы күтілуде – Reuters

23 қыр 2026 03:50(UTC)Пессимистік

Трамп Маунт Хокені жоюы мүмкін екенін айтты, бұл нарыққа әсер ететін геосаяси тәуекелдерді тудырады

23 қыр 2026 00:54(UTC)Пессимистік

Федералды резервтің Баркиннің айтуынша, өткен аптаның пайыздық мөлшерлемені көтеруі баға тұрақтылығын қалпына келтіруге көмектесті

23 қыр 2026 00:53(UTC)Пессимистік

Федтің Баркин экономика нығаюы мүмкін екенін, инфляцияның тек энергияға және тариф соққыларына ғана байланысты еместігін айтты.

ZARP(ZARP Stablecoin) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 23 қыр 2026 уақытындағы жағдай бойынша, ZARP Stablecoin (ZARP) ағымдағы сауда бағасы: $0.061564. Өткен 24 сағатта баға $0.061441 минимумы және $0.061944 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $16.29K болды. Жалпы нарық капитализациясы: $4.43M. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №1852 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту туралы мәлімдеме

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін-0.22%
7 күн+1.43%
14 күн-0.26%
30 күн+0.39%

Бүгін ZARP Stablecoin (ZARP) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

ZARP Stablecoin Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg