Smilek [OLD]

Ціна Smilek [OLD]

smilek

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 26 вер 2026 р. 03:43:40. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
1.02
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
2.00T

Огляд актуальної ціни SMILEK

Станом на 26 вер 2026 р., загальна ринкова капіталізація SMILEK становить $20.11K, тобто за останні 24 години вона змінилася на +3.57%. Поточна ціна SMILEK становить $0.000000010077, а торговий обсяг за 24 години — $1.02. Кількість SMILEK в обігу складає 2.00T при максимальній емісії --. За ринковою капіталізацією SMILEK посідає 8700 місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна SMILEK склала $0.000000010147, а найнижча — $0.000000009613.

Найвища ціна й дата$0.00001245 — 18 квіт 2024 р.
Найнижча ціна й дата$0.000000004977 — 6 черв 2026 р.

Аналіз ціни Smilek [OLD] від TradeGPT

  • SMILEK наразі отримує вигоду від відновлення апетиту до ризику на крипторинку, короткострокове фінансування може спричинити технічний відскок ціни, з можливістю тестування попереднього максимуму.
  • Однак емоційне відновлення ще не перетворилося на структурний тренд, ні графік японських свічок, ні обсяги не демонструють ефективний прорив, бракує довгострокової цінності.
  • Рекомендуємо скористатися короткостроковим відскоком, слідкувати за коливаннями в діапазоні 3%-5%, чітко дотримуватися стратегій take-profit і stop-loss.
  • Якщо ціна не втримується у ключовій зоні зосередження угод, варто обережно уникати ризику зниження.

Чому ціна SMILEK сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну SMILEK у майбутньому?

Що кажуть трейдери про SMILEK?

Новини Smilek [OLD]

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
26 вер 2026 р. 02:34(UTC)Падіння

Вуйчич з ЄЦБ попереджає, що енергетичний шок може утримувати інфляцію на високому рівні

26 вер 2026 р. 02:28(UTC)Падіння

Голова Федерального резерву Харкер заявив, що базова інфляція може бути вищою за цільовий рівень.

26 вер 2026 р. 02:13(UTC)Падіння

Федеральний резерв Харкера: Потрібно підтримувати обмежувальну монетарну політику для боротьби з інфляцією

26 вер 2026 р. 01:08(UTC)Падіння

Золото продовжує падати, поки ФРС не припинить підвищувати прогнози ставок

Поширені запитання й відповіді про SMILEK (Smilek [OLD])

  • Станом на 26 вер 2026 р. поточна ціна Smilek [OLD] (SMILEK) становить $0.000000010077. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.000000009613 до $0.000000010147 з торговим обсягом $1.02. Загальна ринкова капіталізація становить $20.11K із №8700 місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні+3.57%
7 дн.+8.10%
14 дн.+19.81%
30 дн.+26.02%

Який ваш прогноз щодо Smilek [OLD] (SMILEK) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по Smilek [OLD]