MP Materials (Ondo Tokenized)

Ціна MP Materials (Ondo Tokenized)

mpon

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 16 жовт 2026 р. 23:55:52. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
795.45K
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
7.43K

Огляд актуальної ціни MPON

Станом на 16 жовт 2026 р., загальна ринкова капіталізація MPON становить $305.41K, тобто за останні 24 години вона змінилася на +0.22%. Поточна ціна MPON становить $41.07, а торговий обсяг за 24 години — $795.45K. Кількість MPON в обігу складає 7.43K при максимальній емісії --. За ринковою капіталізацією MPON посідає 4244 місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна MPON склала $42.47, а найнижча — $40.28.

Найвища ціна й дата$74.62 — 8 трав 2026 р.
Найнижча ціна й дата$37.96 — 30 лип 2026 р.

Аналіз ціни MP Materials (Ondo Tokenized) від TradeGPT

  • Поточна ринкова настрої MPON демонструють покращення на маржинальному рівні, короткостроково можливе слідування загальному відскоку, однак через обмежену загальну ліквідність ризики розширення волатильності залишаються.
  • Рекомендується інвесторам після ефективного закріплення ціни (стежити за нещодавніми діапазонами підтримки та опору) застосовувати стратегію легких позицій з поетапним тестуванням та ретельно моніторити зміни обсягів торгів та глибину ринку; лише при пробитті ключового рівня опору із збільшеними обсягами (наприклад, $X.
  • XX) можна поступово нарощувати позиції.
  • Якщо обсяги недостатні або зростає розбіжність на ринку, потрібно оперативно фіксувати прибутки/збитки, щоб уникнути структурного зниження.
  • В середньостроковій і довгостроковій перспективах слід постійно стежити за ончейн-активністю та участю майнерів, що допоможе динамічно коригувати позиції.

Чому ціна MPON сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну MPON у майбутньому?

Що кажуть трейдери про MPON?

Новини MP Materials (Ondo Tokenized)

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
16 жовт 2026 р. 23:05(UTC)Нейтрально

Індекс S&P 500 у п’ятницю майже не змінився, оскільки ознаки того, що Федеральна резервна система цього місяця утримає ставки на стабільному рівні, підтримали інвесторів, незважаючи на збереження сумнівів щодо торгівлі штучним інтелектом.

16 жовт 2026 р. 21:18(UTC)Падіння

Індійська рупія: RBI обмежує втрати щодо долара США - DBS

16 жовт 2026 р. 20:45(UTC)Нейтрально

Глобальні новини, які вам потрібно знати перед відкриттям ринку акцій США у п’ятницю.

16 жовт 2026 р. 20:28(UTC)Падіння

Британський фунт: стійкість Великобританії підтримує стерлінг щодо євро - Commerzbank

Поширені запитання й відповіді про MPON (MP Materials (Ondo Tokenized))

  • Станом на 16 жовт 2026 р. поточна ціна MP Materials (Ondo Tokenized) (MPON) становить $41.07. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $40.28 до $42.47 з торговим обсягом $795.45K. Загальна ринкова капіталізація становить $305.41K із №4244 місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні+1.80%
7 дн.-10.65%
14 дн.-12.42%
30 дн.-16.59%

Який ваш прогноз щодо MP Materials (Ondo Tokenized) (MPON) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по MP Materials (Ondo Tokenized)

Спільнота
/price/svg/twitter.svg