Biao Coin

Ціна Biao Coin

biao

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 26 серп 2026 р. 04:40:40. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
661.16
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
--

Огляд актуальної ціни BIAO

Станом на 26 серп 2026 р., загальна ринкова капіталізація BIAO становить $--, тобто за останні 24 години вона змінилася на 0.00%. Поточна ціна BIAO становить $0.00000389, а торговий обсяг за 24 години — $661.16. Кількість BIAO в обігу складає -- при максимальній емісії --. За ринковою капіталізацією BIAO посідає -- місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна BIAO склала $0.00000439, а найнижча — $0.00000391.

Найвища ціна й дата$0.00358822 — 22 квіт 2024 р.
Найнижча ціна й дата$0.0000024 — 6 черв 2026 р.

Аналіз ціни Biao Coin від TradeGPT

  • BIAO наразі знаходиться у фазі консолідації та формування дна в ключовому зоні підтримки, обсяги торгів зростають, тиск продавців зменшується.
  • Якщо у короткостроковій перспективі буде прорив верхньої межі бокового руху з суттєвим збільшенням обсягів (рекомендується слідкувати за ключовими зонами із ±5% коливаннями), може відкритись етап підвищення цін — перевага для короткострокової торгівлі, фіксація прибутку при зростанні.
  • У середньо- та довгостроковому вимірі, на фоні покращення ринкових настроїв та зміцнення галузевих фундаментальних показників, кошти інвесторів продовжують надходити, підтримуючи поступову висхідну структуру BIAO.
  • Рекомендується слідкувати за ринком, аналізувати дані щодо застосування проєкту, основних гравців, та ловити головний імпульсний етап, пам’ятаючи, що короткострокові коливання не змінюють довгострокового оптимістичного тренду.

Чому ціна BIAO сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну BIAO у майбутньому?

Що кажуть трейдери про BIAO?

Новини Biao Coin

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
26 серп 2026 р. 04:34(UTC)Падіння

Повідомлення про критичну процентну ставку від високопоставленого чиновника ФРС! Що це означає для Біткойна (BTC)?

26 серп 2026 р. 04:25(UTC)Нейтрально

Перша велика промова Кевіна Уорша на посаді голови Федеральної резервної системи стала несподіваним випробуванням його спрощеного стилю комунікації.

26 серп 2026 р. 03:55(UTC)Зростання

План міністра фінансів Бессента несподівано знизити витрати США на запозичення шляхом розширення викупу облігацій міг викликати жваві дискусії щодо його кінцевої ефективності, але ключові ринкові показники та позиціонування свідчать про те, що він має вплив.

26 серп 2026 р. 03:22(UTC)Падіння

ЄЦБ готується до підвищення ставки у вересні без наміру сигналізувати про подальші кроки, повідомляють джерела

Поширені запитання й відповіді про BIAO (Biao Coin)

  • Станом на 26 серп 2026 р. поточна ціна Biao Coin (BIAO) становить $0.00000389. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.00000391 до $0.00000439 з торговим обсягом $661.16. Загальна ринкова капіталізація становить $-- із №-- місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Відмова від відповідальності

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні-5.02%
7 дн.+20.47%
14 дн.+22.72%
30 дн.+32.94%

Який ваш прогноз щодо Biao Coin (BIAO) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по Biao Coin

Спільнота
/price/svg/twitter.svg