Celer Network

Ціна Celer Network

celr

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 23 жовт 2026 р. 16:39:51. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
2.06M
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
7.92B

Огляд актуальної ціни CELR

Станом на 23 жовт 2026 р., загальна ринкова капіталізація CELR становить $19.95M, тобто за останні 24 години вона змінилася на +0.83%. Поточна ціна CELR становить $0.00252028, а торговий обсяг за 24 години — $2.06M. Кількість CELR в обігу складає 7.92B при максимальній емісії 10.00B. За ринковою капіталізацією CELR посідає 837 місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна CELR склала $0.00254734, а найнижча — $0.0024606.

Найвища ціна й дата$0.194843 — 26 вер 2021 р.
Найнижча ціна й дата$0.00095575 — 13 бер 2020 р.

Аналіз ціни Celer Network від TradeGPT

  • Поточний ринковий настрій щодо CELR дещо покращився, підвищилася увага короткострокового капіталу, але на денному таймфреймі все ще не подолано ключовий опір (референтний діапазон $0,025~0,027), обсяг торгів залишився незмінним, тож стійкість відскоку викликає сумніви.
  • Інвесторам рекомендується уважно стежити за обсягом торгів і ефективністю пробою рівня опору; доки не буде зафіксовано зростання обсягів, слід залишатися поза ринком і уникати ризику відкату.

Чому ціна CELR сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну CELR у майбутньому?

Що кажуть трейдери про CELR?

Новини Celer Network

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
23 жовт 2026 р. 16:15(UTC)Падіння

Джерела: Очікується, що Банк Японії продовжить швидко підвищувати процентні ставки, зосереджуючись на грудні.

23 жовт 2026 р. 13:09(UTC)Нейтрально

Японська єна відступає від однорічного максимуму щодо відновлюваного долара США, оскільки увага залишається зосередженою на ФРС та Банку Японії.

23 жовт 2026 р. 11:41(UTC)Падіння

Золото відновлюється після тримісячного мінімуму; поки що не вийшло з кризи на тлі очікувань підвищення ставок ФРС

23 жовт 2026 р. 10:15(UTC)Падіння

Ключовий індекс цін Японії вперше цього року перевищив цільовий рівень Банку Японії, що підтримує очікування підвищення процентної ставки Банком Японії у грудні.

Що можна робити з Celer Network?

Поширені запитання й відповіді про CELR (Celer Network)

  • Станом на 23 жовт 2026 р. поточна ціна Celer Network (CELR) становить $0.00252028. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.0024606 до $0.00254734 з торговим обсягом $2.06M. Загальна ринкова капіталізація становить $19.95M із №837 місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні+0.84%
7 дн.-8.00%
14 дн.-14.73%
30 дн.-14.40%
Прогноз ціни Celer Network (CELR)

Який ваш прогноз щодо Celer Network (CELR) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по Celer Network

Спільнота
/price/svg/twitter.svg