Effect AI [OLD]

Ціна Effect AI [OLD]

efx

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 22 вер 2026 р. 22:48:40. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
7.86
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
--

Огляд актуальної ціни EFX

Станом на 23 вер 2026 р., загальна ринкова капіталізація EFX становить $--, тобто за останні 24 години вона змінилася на 0.00%. Поточна ціна EFX становить $0.00051938, а торговий обсяг за 24 години — $7.86. Кількість EFX в обігу складає -- при максимальній емісії --. За ринковою капіталізацією EFX посідає -- місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна EFX склала $0.00052091, а найнижча — $0.00033746.

Найвища ціна й дата$0.178357 — 18 бер 2021 р.
Найнижча ціна й дата$0.00006469 — 1 лип 2026 р.

Аналіз ціни Effect AI [OLD] від TradeGPT

  • Завдяки зростанню макроекономічного ризикового апетиту, очікуванням пом’якшення політики ФРС та синергії традиційних надходжень капіталу, а також низькій волатильності похідних інструментів і перевищенню технічних показників зони перепроданості, EFX отримує можливість для короткострокового відновлення.
  • У короткій перспективі рекомендовано зосередитися на конфігураціях у діапазоні 2,30-2,80 дол.
  • США, щоб скористатися підвищенням обсягів торгів та відновленням ринкового настрою.
  • На середньо- та довгострокову перспективу увага має бути прикута до глибини ліквідності, інтеграції з крос-ланцюговою екосистемою, а також до впливу світових відсоткових ставок на ефективність DeFi-капіталу, зберігаючи помірно оптимістичний рейтинг.

Чому ціна EFX сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну EFX у майбутньому?

Що кажуть трейдери про EFX?

Новини Effect AI [OLD]

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
22 вер 2026 р. 23:10(UTC)Падіння

Протягом більшої частини цього року інвестори масово вкладалися в малі капіталізації, щоб диверсифікуватися від сконцентрованої торгівлі штучним інтелектом. Зростання процентних ставок загрожує зупинити цей процес.

22 вер 2026 р. 22:56(UTC)Падіння

Сполучені Штати: профіль інфляції за вересень – TD Securities

22 вер 2026 р. 22:37(UTC)Падіння

Європейський центральний банк планує розширити заборону на прибутковість стейблкоїнів, включивши до неї кредитування та стейкінг.

22 вер 2026 р. 22:28(UTC)Падіння

Федеральний резерв Коллінз: Вищі відсоткові ставки допоможуть інфляції повернутися до цільового рівня

Поширені запитання й відповіді про EFX (Effect AI [OLD])

  • Станом на 23 вер 2026 р. поточна ціна Effect AI [OLD] (EFX) становить $0.00051938. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.00033746 до $0.00052091 з торговим обсягом $7.86. Загальна ринкова капіталізація становить $-- із №-- місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні--
7 дн.--
14 дн.--
30 дн.-76.34%

Який ваш прогноз щодо Effect AI [OLD] (EFX) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по Effect AI [OLD]

Спільнота
/price/svg/twitter.svg/price/svg/facebook.svg