Staked TRX

Ціна Staked TRX

strx

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 24 жовт 2026 р. 11:03:51. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
1.07M
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
7.43B

Огляд актуальної ціни STRX

Станом на 24 жовт 2026 р., загальна ринкова капіталізація STRX становить $3.17B, тобто за останні 24 години вона змінилася на -0.17%. Поточна ціна STRX становить $0.42652, а торговий обсяг за 24 години — $1.07M. Кількість STRX в обігу складає 7.43B при максимальній емісії --. За ринковою капіталізацією STRX посідає -- місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна STRX склала $0.428466, а найнижча — $0.424497.

Найвища ціна й дата$0.560826 — 8 бер 2025 р.
Найнижча ціна й дата$0.066254 — 10 черв 2023 р.

Аналіз ціни Staked TRX від TradeGPT

  • Ринкова атмосфера STRX наразі пожвавлюється, ончейн-дані та відгуки ринку засвідчують поступове посилення короткострокового попиту, проте загальний тренд ще повністю не підтверджено.
  • Драйв зростання спотового ринку Bitcoin закладає фундамент для середньострокових структурних можливостей STRX, ризики левериджу вже ефективно розряджені.
  • Рекомендується інвесторам утримувати невеликі позиції у поточному діапазоні цін (орієнтуйтесь на важливі короткострокові рівні підтримки та опору), активно слідкувати за обсягами торгів і сигналами технічних індикаторів; після стабілізації ціни та підвищення обсягів відкривати позиції поступово, при цьому дотримуватися динамічного стоп-лоссу та гнучко реагувати на можливу дивергенцію та ризики відкату.

Чому ціна STRX сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну STRX у майбутньому?

Що кажуть трейдери про STRX?

Новини Staked TRX

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
23 жовт 2026 р. 23:10(UTC)Зростання

Банк Канади: поступове повернення до нейтральної позиції – TD Securities

23 жовт 2026 р. 23:03(UTC)Падіння

Щотижневий прогноз золота: побоювання інфляції приваблюють ведмедів напередодні критичного засідання ФРС

23 жовт 2026 р. 22:41(UTC)Падіння

Європейський центральний банк: ще одне підвищення, а потім тривала плато – Commerzbank

23 жовт 2026 р. 22:28(UTC)Падіння

Банк Канади: Орієнтація на превентивне посилення – RBC

Поширені запитання й відповіді про STRX (Staked TRX)

  • Станом на 24 жовт 2026 р. поточна ціна Staked TRX (STRX) становить $0.42652. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.424497 до $0.428466 з торговим обсягом $1.07M. Загальна ринкова капіталізація становить $3.17B із №-- місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні-0.20%
7 дн.-2.19%
14 дн.-3.08%
30 дн.-5.20%

Який ваш прогноз щодо Staked TRX (STRX) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по Staked TRX

Спільнота
/price/svg/twitter.svg