Data Network

Ціна Data Network

data

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 22 жовт 2026 р. 15:13:48. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
14.17M
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
360.37M

Огляд актуальної ціни DATA

Станом на 22 жовт 2026 р., загальна ринкова капіталізація DATA становить $54.49M, тобто за останні 24 години вона змінилася на -0.24%. Поточна ціна DATA становить $0.151205, а торговий обсяг за 24 години — $14.17M. Кількість DATA в обігу складає 360.37M при максимальній емісії --. За ринковою капіталізацією DATA посідає 414 місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна DATA склала $0.164251, а найнижча — $0.149277.

Найвища ціна й дата$14.78 — 21 вер 2025 р.
Найнижча ціна й дата$0.141127 — 20 жовт 2026 р.

Аналіз ціни Data Network від TradeGPT

  • Стратегічні інвестиції та стимулювання міграції DATA на блокчейн суттєво посилили довгострокові очікування щодо технологій і екосистеми, відомі фонди розміщують приватні інвестиції, тиск на обіг очікується знизити.
  • Водночас, у короткостроковій перспективі, через реалізацію позитивних новин і скорочення загального ринкового ризик-апетиту, ціна скоригувалася з рівня 0.
  • 22, діапазон 0.
  • 148~0.
  • 151 став ключовою зоною підтримки — у разі її втрати можливий повторний тест мінімумів.
  • Рекомендуємо у середньо- та короткостроковій перспективі стежити за макроданими і технічним аналізом на стабілізацію; якщо обсяг торгів підтримає ціну вище 0.
  • 148, можна поступово заходити в позицію, однак основний капітал варто додавати після підтвердження розвитку екосистеми та фундаментальних факторів.

Чому ціна DATA сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну DATA у майбутньому?

Що кажуть трейдери про DATA?

Новини Data Network

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
22 жовт 2026 р. 11:34(UTC)Падіння

Прогноз ціни на золото: XAU/USD ослаблюється до близько $4,110 на тлі загального зростання цін на нафту

22 жовт 2026 р. 10:45(UTC)Падіння

Золото впало в ціні через загострення конфлікту на Близькому Сході, що підвищило ризики інфляції, хоча Федеральна резервна система все ще очікується зберегти процентні ставки на стабільному рівні в найближчому майбутньому.

22 жовт 2026 р. 09:51(UTC)Нейтрально

Японська єна продовжує коливатися проти долара США, оскільки увага зосереджена на засіданнях ФРС та Банку Японії наступного тижня.

22 жовт 2026 р. 09:15(UTC)Зростання

Фонд Sui інвестує 30 мільйонів доларів у мережу DATA, ставши її найбільшим інституційним власником.

Що можна робити з Data Network?

Поширені запитання й відповіді про DATA (Data Network)

  • Станом на 22 жовт 2026 р. поточна ціна Data Network (DATA) становить $0.151205. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.149277 до $0.164251 з торговим обсягом $14.17M. Загальна ринкова капіталізація становить $54.49M із №414 місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні-0.26%
7 дн.-18.08%
14 дн.-23.75%
30 дн.-31.68%
Прогноз ціни Data Network (DATA)

Який ваш прогноз щодо Data Network (DATA) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по Data Network

Спільнота