Base is for everyone

Base is for everyone бағасы

baseisforeveryone

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мин.
$--
Макс.
$--
loading...
Соңғы жаңартылған уақыты: 25 қаз 2026 23:20:47 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағ көлемі
25.15
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
1000.00M

BASEISFOREVERYONE нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

25 қаз 2026, BASEISFOREVERYONE уақытындағы жағдай бойынша, $275.77K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы +2.13% өзгерісті білдіреді. BASEISFOREVERYONE ағымдағы бағасы — $0.00027577, ал 24 сағаттық сауда көлемі $25.15 деңгейінде. BASEISFOREVERYONE айналымдағы мөлшері — 1000.00M, ең көп мөлшері — 1.00B. Нарықтық капитализация бойынша BASEISFOREVERYONE криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 4252 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде BASEISFOREVERYONE криптовалютасы $0.00029145 ең жоғары деңгейіне және $0.00026765 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні17 сәу 2025 күнгі $0.02107695
Ең төменгі баға және күні23 қаз 2026 күнгі $0.00026496

Base is for everyoneжаңалықтары

25 қаз 2026 22:52(UTC)Бейтарап

Сақ болыңыз: Маңызды ФРЖ аптасына кіру—Осы аптада болатын көптеген экономикалық оқиғалар мен альткоин шаралары—күн сайын, сағат сайын кесте

25 қаз 2026 19:09(UTC)Пессимистік

RBA орынбасары: Бағалар өсіміне қарсы күрес пайыздық мөлшерлемелерді көтеру арқылы әлі аяқталған жоқ

25 қаз 2026 18:08(UTC)Пессимистік

PA Daily | АҚШ қор нарықтары келесі аптада табыс есептерінің шыңына және Федералдық резервтің пайыздық мөлшерлеме шешіміне тап болады, ал аппараттық әмиян Keystone-тың ресми сайты рұқсатсыз қол жеткізілді.

25 қаз 2026 15:12(UTC)Пессимистік

Goldman Sachs ескертеді: нарық Федералдық резервтің желтоқсанда пайыздық мөлшерлемелерді көтеретініне дайын болмауы мүмкін.

BASEISFOREVERYONE(Base is for everyone) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 25 қаз 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Base is for everyone (BASEISFOREVERYONE) ағымдағы сауда бағасы: $0.00027577. Өткен 24 сағатта баға $0.00026765 минимумы және $0.00029145 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $25.15 болды. Жалпы нарық капитализациясы: $275.77K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №4252 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту туралы мәлімдеме

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін+2.12%
7 күн-1.28%
14 күн-11.96%
30 күн-25.60%

Бүгін Base is for everyone (BASEISFOREVERYONE) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Base is for everyone Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg