Ultraround Money

Ultraround Money бағасы

circle

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мин.
$--
Макс.
$--
loading...
Соңғы жаңартылған уақыты: 25 қаз 2026 20:02:52 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағ көлемі
1.21K
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
814.50K

CIRCLE нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

25 қаз 2026, CIRCLE уақытындағы жағдай бойынша, $513.29K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы -0.31% өзгерісті білдіреді. CIRCLE ағымдағы бағасы — $0.630175, ал 24 сағаттық сауда көлемі $1.21K деңгейінде. CIRCLE айналымдағы мөлшері — 814.50K, ең көп мөлшері — 1.00M. Нарықтық капитализация бойынша CIRCLE криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 3560 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде CIRCLE криптовалютасы $0.643727 ең жоғары деңгейіне және $0.603784 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні4 нау 2024 күнгі $35.32
Ең төменгі баға және күні7 сәу 2025 күнгі $0.407855

TradeGPT ұсынған Ultraround Money бағасының талдауы

  • Қазіргі уақытта нарықтағы тәуекелге деген құштарлық қайта көтеріле бастады, блокчейн активтеріне салым салу қызу болуда, CIRCLE америкалық қор нарығындағы блокчейн секторларының өсімімен бірге қысқа мерзімді импульске ие болды.
  • Сауда көлемі мен маңызды қарсылық деңгейлерін (сапалық: бұрынғы ең жоғары деңгейлер, сандық: болжамды аймақ мысалы 2.
  • 10-2.
  • 30) бақылау қажет, егер көлем артып, осы деңгейде тұрақтаса, бычий үрдіс жалғасу ықтималдығы артады; іргелі көрсеткіштер жақындағы DeFi оқиғаларына байланысты әлсіреген жоқ, орта және ұзақ мерзімді құндылығы экожүйе қолданбалары мен тұрақтылық көрсеткіштеріне сүйенеді.
  • Стратегиялық ұсыныс: қысқа мерзімде көлемнің күрт артуы мен қарсылық аймақты бұзуын бақылау, шығынды шектеу алдыңғы қолдау аймағында орнату, ұзақ мерзімдіде экожүйе дамуы мен актив тұрақтылығы барысын назарда ұстау.

Неліктен бүгін CIRCLE төмендеді?

CIRCLE болашақ бағасына не әсер етуі мүмкін?

Трейдерлер CIRCLE туралы не айтып жатыр?

Ultraround Moneyжаңалықтары

TradeGPT арқылы түйіндеу
TradeGPT-ден сұрау
25 қаз 2026 18:08(UTC)Пессимистік

PA Daily | АҚШ қор нарықтары келесі аптада табыс есептерінің шыңына және Федералдық резервтің пайыздық мөлшерлеме шешіміне тап болады, ал аппараттық әмиян Keystone-тың ресми сайты рұқсатсыз қол жеткізілді.

25 қаз 2026 15:12(UTC)Пессимистік

Goldman Sachs ескертеді: нарық Федералдық резервтің желтоқсанда пайыздық мөлшерлемелерді көтеретініне дайын болмауы мүмкін.

25 қаз 2026 11:30(UTC)Бейтарап

Келесі аптада төрт ірі орталық банкінің шешімдері және АҚШ-тың ЖІӨ мен PCE көрсеткіштерінің жариялануы

25 қаз 2026 07:12(UTC)Бейтарап

Келесі аптада міндетті назар аудару|АҚШ Федералды резерв жүйесі жаңа пайыздық мөлшерлеме шешімін жариялайды; Strategy Q3 қаржылық есебін жариялайды (10.26-11.1)

CIRCLE(Ultraround Money) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 25 қаз 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Ultraround Money (CIRCLE) ағымдағы сауда бағасы: $0.630175. Өткен 24 сағатта баға $0.603784 минимумы және $0.643727 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $1.21K болды. Жалпы нарық капитализациясы: $513.29K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №3560 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту туралы мәлімдеме

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін-0.31%
7 күн-0.01%
14 күн-5.92%
30 күн-21.28%

Бүгін Ultraround Money (CIRCLE) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Ultraround Money Ресурстар

Қауымдастық