Frog Wif Peen

Frog Wif Peen бағасы

peen

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мин.
$--
Макс.
$--
loading...
Соңғы жаңартылған уақыты: 26 қаз 2026 01:45:49 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағ көлемі
4.54
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
970.00M

PEEN нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

26 қаз 2026, PEEN уақытындағы жағдай бойынша, $2.58K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы +1.40% өзгерісті білдіреді. PEEN ағымдағы бағасы — $0.00000266, ал 24 сағаттық сауда көлемі $4.54 деңгейінде. PEEN айналымдағы мөлшері — 970.00M, ең көп мөлшері — --. Нарықтық капитализация бойынша PEEN криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 10159 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде PEEN криптовалютасы $0.00000267 ең жоғары деңгейіне және $0.00000262 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні30 жел 2023 күнгі $0.00050127
Ең төменгі баға және күні6 мау 2026 күнгі $0.00000183

Frog Wif Peenжаңалықтары

25 қаз 2026 22:52(UTC)Бейтарап

Сақ болыңыз: Маңызды ФРЖ аптасына кіру—Осы аптада болатын көптеген экономикалық оқиғалар мен альткоин шаралары—күн сайын, сағат сайын кесте

25 қаз 2026 19:09(UTC)Пессимистік

RBA орынбасары: Бағалар өсіміне қарсы күрес пайыздық мөлшерлемелерді көтеру арқылы әлі аяқталған жоқ

25 қаз 2026 18:08(UTC)Пессимистік

PA Daily | АҚШ қор нарықтары келесі аптада табыс есептерінің шыңына және Федералдық резервтің пайыздық мөлшерлеме шешіміне тап болады, ал аппараттық әмиян Keystone-тың ресми сайты рұқсатсыз қол жеткізілді.

25 қаз 2026 15:12(UTC)Пессимистік

Goldman Sachs ескертеді: нарық Федералдық резервтің желтоқсанда пайыздық мөлшерлемелерді көтеретініне дайын болмауы мүмкін.

PEEN(Frog Wif Peen) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 26 қаз 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Frog Wif Peen (PEEN) ағымдағы сауда бағасы: $0.00000266. Өткен 24 сағатта баға $0.00000262 минимумы және $0.00000267 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $4.54 болды. Жалпы нарық капитализациясы: $2.58K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №10159 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту туралы мәлімдеме

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін+1.40%
7 күн-0.31%
14 күн-7.64%
30 күн-12.19%

Бүгін Frog Wif Peen (PEEN) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Frog Wif Peen Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg