金蝶圣甲 (Golden Butterfly Sacred Armor)

金蝶圣甲 (Golden Butterfly Sacred Armor) бағасы

金蝶圣甲

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мин.
$--
Макс.
$--
loading...
Соңғы жаңартылған уақыты: 26 қаз 2026 06:11:52 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағ көлемі
121.64K
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
199.62M

金蝶圣甲 нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

26 қаз 2026, 金蝶圣甲 уақытындағы жағдай бойынша, $3.77M жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы -17.35% өзгерісті білдіреді. 金蝶圣甲 ағымдағы бағасы — $0.01889944, ал 24 сағаттық сауда көлемі $121.64K деңгейінде. 金蝶圣甲 айналымдағы мөлшері — 199.62M, ең көп мөлшері — 1.00B. Нарықтық капитализация бойынша 金蝶圣甲 криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 1826 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде 金蝶圣甲 криптовалютасы $0.021916 ең жоғары деңгейіне және $0.01853767 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні31 шіл 2026 күнгі $0.100128
Ең төменгі баға және күні24 қаз 2026 күнгі $0.01066431

金蝶圣甲 (Golden Butterfly Sacred Armor)жаңалықтары

26 қаз 2026 05:40(UTC)Бейтарап

Биткоин инвесторларына назар аударыңыздар: Федералды резерв аптасы басталды! Пайыздық мөлшерлеме күтулерінде үлкен өзгерістер!

26 қаз 2026 03:18(UTC)Пессимистік

Федералды резервтік жүйе ставкаларды жоғары деңгейде ұстап тұра ала ма, әлде бір нәрсені бұзып ала ма?

25 қаз 2026 22:52(UTC)Бейтарап

Сақ болыңыз: Маңызды ФРЖ аптасына кіру—Осы аптада болатын көптеген экономикалық оқиғалар мен альткоин шаралары—күн сайын, сағат сайын кесте

25 қаз 2026 21:26(UTC)Бейтарап

Келесі апта: супер орталық банк апталығы, технологиялық табыстар және Бесінші Пленарлық сессия

金蝶圣甲(金蝶圣甲 (Golden Butterfly Sacred Armor)) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 26 қаз 2026 уақытындағы жағдай бойынша, 金蝶圣甲 (Golden Butterfly Sacred Armor) (金蝶圣甲) ағымдағы сауда бағасы: $0.01889944. Өткен 24 сағатта баға $0.01853767 минимумы және $0.021916 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $121.64K болды. Жалпы нарық капитализациясы: $3.77M. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №1826 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту туралы мәлімдеме

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін-17.34%
7 күн-52.22%
14 күн-56.85%
30 күн-56.52%

Бүгін 金蝶圣甲 (Golden Butterfly Sacred Armor) (金蝶圣甲) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

金蝶圣甲 (Golden Butterfly Sacred Armor) Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg