ast.fun

Ціна ast.fun

ast

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 25 жовт 2026 р. 11:40:52. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
29.64K
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
1.00B

Огляд актуальної ціни AST

Станом на 25 жовт 2026 р., загальна ринкова капіталізація AST становить $157.62K, тобто за останні 24 години вона змінилася на -7.59%. Поточна ціна AST становить $0.00015762, а торговий обсяг за 24 години — $29.64K. Кількість AST в обігу складає 1.00B при максимальній емісії 1.00B. За ринковою капіталізацією AST посідає 5039 місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна AST склала $0.00017056, а найнижча — $0.00015468.

Найвища ціна й дата$0.01276875 — 6 вер 2026 р.
Найнижча ціна й дата$0.00015468 — 24 жовт 2026 р.

Аналіз ціни ast.fun від TradeGPT

  • AST отримує вигоду від глибокої екосистемної співпраці з MetYa, що суттєво підвищує сценарії використання та ступінь залученості спільноти, посилюючи довгострокову цінність AST у сфері Web3-розваг.
  • З технічної точки зору, AST наразі коливається у вузькому діапазоні, а обсяги торгів поки що не зросли.
  • Рекомендується інвесторам уважно стежити за динамікою обсягів; якщо відбудеться прорив із суттєвим зростанням обсягів і подоланням попереднього опору (ключова зона: 0.
  • 185-0.
  • 195 USDT), це можна розглядати як середньостроковий сигнал до зростання.
  • Якщо обсяги залишатимуться низькими, існує ризик корекції до підтримки поблизу 0.
  • 170 USDT.
  • Загальна стратегія полягає у фокусі на резонансі ціни й обсягу під впливом новин, а при покупці на зростанні необхідно розміщувати стоп-лоси.

Чому ціна AST сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну AST у майбутньому?

Що кажуть трейдери про AST?

Новини ast.fun

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
24 жовт 2026 р. 20:00(UTC)Нейтрально

Цифрове євро має на меті перевести готівку в цифрову епоху, заявляє ЄЦБ

24 жовт 2026 р. 09:23(UTC)Нейтрально

Останні новини конфлікту між Росією та Україною: тристоронні переговори та прогрес у частковому припиненні вогню

24 жовт 2026 р. 00:59(UTC)Зростання

Турецька ліра: CBRT зберігає обережну позицію щодо пом'якшення - Commerzbank

23 жовт 2026 р. 23:10(UTC)Зростання

Банк Канади: поступове повернення до нейтральної позиції – TD Securities

Поширені запитання й відповіді про AST (ast.fun)

  • Станом на 25 жовт 2026 р. поточна ціна ast.fun (AST) становить $0.00015762. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.00015468 до $0.00017056 з торговим обсягом $29.64K. Загальна ринкова капіталізація становить $157.62K із №5039 місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні-7.59%
7 дн.-22.55%
14 дн.-41.42%
30 дн.-73.83%

Який ваш прогноз щодо ast.fun (AST) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по ast.fun

Сайт
Спільнота
/price/svg/twitter.svg