KUB Coin

Ціна KUB Coin

kub

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 25 жовт 2026 р. 00:58:46. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
1.32M
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
68.97M

Огляд актуальної ціни KUB

Станом на 25 жовт 2026 р., загальна ринкова капіталізація KUB становить $39.38M, тобто за останні 24 години вона змінилася на +4.57%. Поточна ціна KUB становить $0.570933, а торговий обсяг за 24 години — $1.32M. Кількість KUB в обігу складає 68.97M при максимальній емісії 110.00M. За ринковою капіталізацією KUB посідає 532 місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна KUB склала $0.698015, а найнижча — $0.528874.

Найвища ціна й дата$17.24 — 28 груд 2021 р.
Найнижча ціна й дата$0.381968 — 20 лип 2021 р.

Аналіз ціни KUB Coin від TradeGPT

  • KUB отримує імпульс від стратегічної експансії Polymarket та придбання ліцензій, короткостроково настрій ринку помітно покращується, активність торгів зростає, технічний аналіз підтверджує підтримку на рівні 0.
  • 5400, опір зверху знаходиться у діапазоні 0.
  • 5653, очікується висока ймовірність поступового підйому.
  • Однак, довгострокове зростання вартості залишається обмеженим через невизначеність регулювання у США та посилення конкуренції в галузі.
  • Рекомендовано помірну участь у короткострокових відскоках, у середньостроковій перспективі потрібно уважно відстежувати обсяги торгів і зростання користувачів на платформі, остерігатися впливу політичних ризиків на очікування.

Чому ціна KUB сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну KUB у майбутньому?

Що кажуть трейдери про KUB?

Новини KUB Coin

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
24 жовт 2026 р. 20:00(UTC)Нейтрально

Цифрове євро має на меті перевести готівку в цифрову епоху, заявляє ЄЦБ

24 жовт 2026 р. 09:23(UTC)Нейтрально

Останні новини конфлікту між Росією та Україною: тристоронні переговори та прогрес у частковому припиненні вогню

24 жовт 2026 р. 00:59(UTC)Зростання

Турецька ліра: CBRT зберігає обережну позицію щодо пом'якшення - Commerzbank

23 жовт 2026 р. 23:10(UTC)Зростання

Банк Канади: поступове повернення до нейтральної позиції – TD Securities

Що можна робити з KUB Coin?

Поширені запитання й відповіді про KUB (KUB Coin)

  • Станом на 25 жовт 2026 р. поточна ціна KUB Coin (KUB) становить $0.570933. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.528874 до $0.698015 з торговим обсягом $1.32M. Загальна ринкова капіталізація становить $39.38M із №532 місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні+4.57%
7 дн.+2.28%
14 дн.-2.56%
30 дн.-6.95%
Прогноз ціни KUB Coin (KUB)

Який ваш прогноз щодо KUB Coin (KUB) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по KUB Coin

Спільнота
/price/svg/twitter.svg