dark maga

Ціна dark maga

dmaga

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 2026-08-01 03:26:52. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
180.61
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
420.64B

Огляд актуальної ціни DMAGA

Станом на 1 серп 2026 р., загальна ринкова капіталізація DMAGA становить $46.16K, тобто за останні 24 години вона змінилася на -2.28%. Поточна ціна DMAGA становить $0.000000109726, а торговий обсяг за 24 години — $180.61. Кількість DMAGA в обігу складає 420.64B при максимальній емісії 420.64B. За ринковою капіталізацією DMAGA посідає 7059 місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна DMAGA склала $0.000000113587, а найнижча — $0.000000108789.

Найвища ціна й дата$0.00000632 — 18 жовт 2024 р.
Найнижча ціна й дата$0.000000077589 — 12 лип 2026 р.

Аналіз ціни dark maga від TradeGPT

  • DMAGA наразі знаходиться на етапі диференціації ринкових уподобань до ризику та прискореної ротації гарячих секторів.
  • Незважаючи на підтримку завдяки загальній стабілізації настроїв, у короткостроковій перспективі актив залишається під тиском відтоку капіталу та зниження обсягів торгів.
  • Якщо бичачий настрій продовжить відновлюватися, DMAGA, ймовірно, буде коливатись у вузькому діапазоні разом із основними індексами, з опором у зоні попередніх максимумів (1.
  • 85-2.
  • 00); якщо ж спостережливих гравців стане більше, ціна може протестувати попередню підтримку (1.
  • 52-1.
  • 60).
  • Рекомендовано обирати стратегію купівлі на спаді й продажу на зростанні в межах вказаного діапазону, уважно стежачи за динамікою капіталу на ринку.

Чому ціна DMAGA сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну DMAGA у майбутньому?

Що кажуть трейдери про DMAGA?

Новини dark maga

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
2026-08-01 02:24(UTC)Падіння

Баркін з ФРС: важко сказати, чи достатньо високі процентні ставки

2026-08-01 02:16(UTC)Падіння

Аналіз: Ринки почули помірковано м'які сигнали від Кевіна Уорша. Самі слова голови ФРС свідчать про можливе підвищення ставки.

2026-08-01 02:05(UTC)Падіння

Трейдери облігацій платять найвищі премії з березня, щоб захиститися від подальшого зростання довгострокових доходностей, оскільки наслідки цього тижня засідання Федеральної резервної системи продовжують поширюватися на ринок ставок.

2026-08-01 01:17(UTC)Падіння

Доходність казначейських облігацій США зростає, оскільки TIPS підривають наратив про інфляцію

Поширені запитання й відповіді про DMAGA (dark maga)

  • Станом на 1 серп 2026 р. поточна ціна dark maga (DMAGA) становить $0.000000109726. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.000000108789 до $0.000000113587 з торговим обсягом $180.61. Загальна ринкова капіталізація становить $46.16K із №7059 місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Відмова від відповідальності

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні-2.12%
7 дн.+33.00%
14 дн.+35.06%
30 дн.-4.07%

Який ваш прогноз щодо dark maga (DMAGA) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по dark maga

Спільнота