Eggplant Finance

Ціна Eggplant Finance

eggp

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 21 вер 2026 р. 16:44:40. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
81.96
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
475.84K

Огляд актуальної ціни EGGP

Станом на 21 вер 2026 р., загальна ринкова капіталізація EGGP становить $2.73K, тобто за останні 24 години вона змінилася на +2.95%. Поточна ціна EGGP становить $0.00573264, а торговий обсяг за 24 години — $81.96. Кількість EGGP в обігу складає 475.84K при максимальній емісії --. За ринковою капіталізацією EGGP посідає 10690 місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна EGGP склала $0.00576053, а найнижча — $0.00511242.

Найвища ціна й дата$9.55 — 17 трав 2021 р.
Найнижча ціна й дата$0.00274945 — 21 квіт 2026 р.

Аналіз ціни Eggplant Finance від TradeGPT

  • EGGP наразі отримує вигоду від покращення ринкових настроїв, у короткостроковій перспективі імовірно посилить торговельну активність та протестує верхню межу основної консолідаційної зони (орієнтовно 4,10 ~ 4,45).
  • Однак стійкість точок емоційного перелому й підтвердження об'ємів ще належить перевірити.
  • З технічної точки зору бракує ефективного прориву, загальна тенденція наразі нечітка, рекомендується зберігати обережну позицію, зосередивши увагу на подальшому збільшенні обсягів торгів та зміні структури свічок.
  • Основою для нарощування позицій має стати чітке підтвердження тренду, варто остерігатися відкату настроїв та ризику корекції ціни.

Чому ціна EGGP сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну EGGP у майбутньому?

Що кажуть трейдери про EGGP?

Новини Eggplant Finance

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
21 вер 2026 р. 14:43(UTC)Падіння

Австралійський долар випереджає своїх конкурентів на тлі жорстких ставок RBA

21 вер 2026 р. 14:35(UTC)Зростання

Краща ясність щодо рішучості Федеральної резервної системи боротися з інфляцією дає інвесторам підстави бути оптимістами.

21 вер 2026 р. 13:47(UTC)Падіння

Прогноз ціни USD/JPY: Ознаки стабілізації вище 20-денної EMA підтримують подальше зростання

21 вер 2026 р. 13:42(UTC)Падіння

Прогноз ціни GBP/USD: падіння нижче 1.3400 через збереження ведмежого імпульсу нижче 100-денної SMA

Поширені запитання й відповіді про EGGP (Eggplant Finance)

  • Станом на 21 вер 2026 р. поточна ціна Eggplant Finance (EGGP) становить $0.00573264. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.00511242 до $0.00576053 з торговим обсягом $81.96. Загальна ринкова капіталізація становить $2.73K із №10690 місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні+2.95%
7 дн.+5.39%
14 дн.+3.42%
30 дн.+7.49%

Який ваш прогноз щодо Eggplant Finance (EGGP) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по Eggplant Finance

Сайт
Спільнота
/price/svg/twitter.svg