Flurry Finance

Ціна Flurry Finance

flurry

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 21 вер 2026 р. 21:50:30. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
80.57K
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
9.98B

Огляд актуальної ціни FLURRY

Станом на 21 вер 2026 р., загальна ринкова капіталізація FLURRY становить $2.61M, тобто за останні 24 години вона змінилася на +5.73%. Поточна ціна FLURRY становить $0.00026121, а торговий обсяг за 24 години — $80.57K. Кількість FLURRY в обігу складає 9.98B при максимальній емісії 10.00B. За ринковою капіталізацією FLURRY посідає 2213 місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна FLURRY склала $0.00026389, а найнижча — $0.00024639.

Найвища ціна й дата$0.00028947 — 25 лип 2026 р.
Найнижча ціна й дата$0.000000001614 — 31 бер 2026 р.

Аналіз ціни Flurry Finance від TradeGPT

  • Під впливом покращення настроїв на ринку, FLURRY отримує короткострокову вигоду від повернення ризикових уподобань, ціна вже отримала попередню підтримку.
  • Рекомендується динамічно спостерігати за обсягом та стійкістю імпульсу в діапазоні ключової підтримки 0,018-0,020, щоб схопити можливості хвильового зростання.
  • У поточній фазі ринку після завершення розкредитування й мʼякого розширення, яким керує спот, ефективно знижуються тиск ліквідацій і ризики різких падінь.
  • Однак, враховуючи вразливість активів із середньою та малою капіталізацією, слід контролювати позиції при структурованому розміщенні акцій, купувати частинами й ретельно відстежувати глобальний обсяг торгів і вартість позицій.
  • Якщо імпульс слабшає чи розбіжності на ринку збільшуються, необхідно відразу фіксувати збитки, щоб уникнути ризику раптової втрати ліквідності.

Чому ціна FLURRY сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну FLURRY у майбутньому?

Що кажуть трейдери про FLURRY?

Новини Flurry Finance

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
21 вер 2026 р. 20:48(UTC)Падіння

Долар США: Підтримка, зумовлена нафтою, оскільки очікується підвищення ставок ФРС – ING

21 вер 2026 р. 20:09(UTC)Падіння

Експерти погоджуються: подальше зростання долара США залежить від майбутніх даних, а не від жорстких перспектив ФРС.

21 вер 2026 р. 19:32(UTC)Зростання

Гулсбі з Федеральної резервної системи: Якщо будуть надійні докази того, що інфляція знову знижується до 2%, я не заперечую проти зниження ставок.

21 вер 2026 р. 19:16(UTC)Падіння

Золото: перспективи в межах діапазону з перешкодами від ФРС – ING

Поширені запитання й відповіді про FLURRY (Flurry Finance)

  • Станом на 21 вер 2026 р. поточна ціна Flurry Finance (FLURRY) становить $0.00026121. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.00024639 до $0.00026389 з торговим обсягом $80.57K. Загальна ринкова капіталізація становить $2.61M із №2213 місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні+5.75%
7 дн.+1.56%
14 дн.-1.49%
30 дн.+30.95%

Який ваш прогноз щодо Flurry Finance (FLURRY) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по Flurry Finance

Спільнота
/price/svg/twitter.svg