Gnosis xDai Bridged WBTC (Gnosis Chain)

Ціна Gnosis xDai Bridged WBTC (Gnosis Chain)

wbtc

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 21 вер 2026 р. 12:00:40. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
48.45K
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
23.83

Огляд актуальної ціни WBTC

Станом на 21 вер 2026 р., загальна ринкова капіталізація WBTC становить $1.94M, тобто за останні 24 години вона змінилася на +2.50%. Поточна ціна WBTC становить $81,399.00, а торговий обсяг за 24 години — $48.45K. Кількість WBTC в обігу складає 23.83 при максимальній емісії --. За ринковою капіталізацією WBTC посідає -- місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна WBTC склала $82,012.00, а найнижча — $80,155.00.

Найвища ціна й дата$126,328.00 — 6 жовт 2025 р.
Найнижча ціна й дата$46,026.00 — 9 квіт 2026 р.

Аналіз ціни Gnosis xDai Bridged WBTC (Gnosis Chain) від TradeGPT

  • Нещодавно ринок WBTC зазнавав тиску в короткостроковій перспективі, головним чином через інциденти із безпекою кросчейн містків та платформ кредитування, що призвело до підвищення ризику ліквідності та зниження схильності до ризику.
  • Проте попит з боку інституцій продовжує зростати, зокрема великі ончейн-транзакції та кредитні продукти для клієнтів з високим капіталом на основі регульованого зберігання, що забезпечують підтримку ціни знизу.
  • З технічної точки зору, поточна підтримка знаходиться на рівні 77 000 доларів — це ключовий рівень: якщо він утримається, можна очікувати рух на 82 000 доларів до важливого опору; інакше пробій цього рівня становить ризик тестування зони 76 000 доларів.
  • Рекомендується остерігатися залишкових ризиків від інцидентів із безпекою, стежити за активністю інституцій і змінами обсягів торгів, а також динамічно коригувати ваги в межах бічного діапазону.

Чому ціна WBTC сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну WBTC у майбутньому?

Що кажуть трейдери про WBTC?

Новини Gnosis xDai Bridged WBTC (Gnosis Chain)

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
21 вер 2026 р. 11:37(UTC)Нейтрально

Голова центрального банку Японії опиняється під тиском між прем'єр-міністром, який підтримує зростання, та міністром фінансів США, який хоче швидшого підвищення ставок і сильнішої єни.

21 вер 2026 р. 10:38(UTC)Падіння

Золото трохи знижується до близько $4,350 на тлі жорсткої позиції ФРС та напруженості на Близькому Сході

21 вер 2026 р. 10:28(UTC)Падіння

Кашкарі з ФРС: Інфляція поширюється на кілька сфер, можливо, посилення політики триватиме

21 вер 2026 р. 10:03(UTC)Падіння

Invesco Asset Management: Банк Японії може підвищити процентні ставки на 25 базисних пунктів у грудні

Поширені запитання й відповіді про WBTC (Gnosis xDai Bridged WBTC (Gnosis Chain))

  • Станом на 21 вер 2026 р. поточна ціна Gnosis xDai Bridged WBTC (Gnosis Chain) (WBTC) становить $81,399.00. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $80,155.00 до $82,012.00 з торговим обсягом $48.45K. Загальна ринкова капіталізація становить $1.94M із №-- місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні+1.17%
7 дн.+4.96%
14 дн.+2.27%
30 дн.+3.80%

Який ваш прогноз щодо Gnosis xDai Bridged WBTC (Gnosis Chain) (WBTC) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по Gnosis xDai Bridged WBTC (Gnosis Chain)

Сайт
Спільнота