Immortal Token

Ціна Immortal Token

imt

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 23 вер 2026 р. 03:36:40. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
3.90K
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
314.15M

Огляд актуальної ціни IMT

Станом на 23 вер 2026 р., загальна ринкова капіталізація IMT становить $132.22K, тобто за останні 24 години вона змінилася на +1.67%. Поточна ціна IMT становить $0.00042088, а торговий обсяг за 24 години — $3.90K. Кількість IMT в обігу складає 314.15M при максимальній емісії 1.00B. За ринковою капіталізацією IMT посідає 5692 місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна IMT склала $0.00042487, а найнижча — $0.00039986.

Найвища ціна й дата$0.670043 — 7 бер 2026 р.
Найнижча ціна й дата$0.00027494 — 21 серп 2026 р.

Аналіз ціни Immortal Token від TradeGPT

  • Поточний ринковий настрій IMT маргінально покращується, у короткостроковій перспективі є ймовірність здійснення діапазонного підйому завдяки відновленню потоків капіталу, але графік «свічок» і обсяг торгів ще не дали ефективного прориву, тому стійкість тренду залишається під питанням.
  • Інвесторам рекомендовано проявити обережність й спостерігати, приділяти увагу тому, чи зможе обсяг прорвати короткострокові максимуми (орієнтуватися на історичний діапазон коливань); якщо ефективного прориву не буде, підвищується ризик корекції.
  • Довгострокові сигнали тренду не визначені, дії бажано здійснювати зі строгим контролем ризиків і терпляче чекати підтвердження чіткого тренду.

Чому ціна IMT сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну IMT у майбутньому?

Що кажуть трейдери про IMT?

Новини Immortal Token

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
23 вер 2026 р. 00:54(UTC)Падіння

Баркін з Федеральної резервної системи заявив, що підвищення ставки минулого тижня допомогло відновити цінову стабільність

23 вер 2026 р. 00:53(UTC)Падіння

Баркін з ФРС каже, що економіка може зміцнюватися, інфляція не обмежується енергетикою та тарифними шоками

23 вер 2026 р. 00:39(UTC)Падіння

Британський фунт падає, оскільки долар США ігнорує надії на повторне відкриття Ормузької протоки

22 вер 2026 р. 23:38(UTC)Нейтрально

Прогноз ціни USD/JPY: Відновлення зупиняється нижче ключових ковзних середніх

Поширені запитання й відповіді про IMT (Immortal Token)

  • Станом на 23 вер 2026 р. поточна ціна Immortal Token (IMT) становить $0.00042088. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.00039986 до $0.00042487 з торговим обсягом $3.90K. Загальна ринкова капіталізація становить $132.22K із №5692 місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні+1.67%
7 дн.+0.75%
14 дн.-9.48%
30 дн.-7.90%

Який ваш прогноз щодо Immortal Token (IMT) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по Immortal Token

Спільнота
/price/svg/twitter.svg