Inflation Hedging Coin

Ціна Inflation Hedging Coin

ihc

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 22 вер 2026 р. 14:26:20. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
2.85K
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
--

Огляд актуальної ціни IHC

Станом на 22 вер 2026 р., загальна ринкова капіталізація IHC становить $--, тобто за останні 24 години вона змінилася на 0.00%. Поточна ціна IHC становить $0.00002671, а торговий обсяг за 24 години — $2.85K. Кількість IHC в обігу складає -- при максимальній емісії 1.00T. За ринковою капіталізацією IHC посідає -- місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна IHC склала $0.00002723, а найнижча — $0.00002545.

Найвища ціна й дата$0.00261277 — 8 жовт 2021 р.
Найнижча ціна й дата$0.00000777 — 8 груд 2025 р.

Аналіз ціни Inflation Hedging Coin від TradeGPT

  • IHC наразі перебуває на початковій фазі відновлення ринкових настроїв, помітні ознаки помірного короткострокового покращення.
  • Рекомендується уважно стежити, чи зможе ключова зона підтримки (0,0004~0,00042 USDT) втриматися; якщо ціна прорве верхню межу консолідаційного діапазону і підкріпиться об'ємами, існує потенціал тестування рівня 0,00048 USDT.
  • Дискусія між биків і ведмедів триває, комбінація об'ємів є ключовим фактором короткострокового руху; у випадку втрати підтримки варто остерігатися прискорення падіння і ризику зміни настроїв.
  • Щодо дій, рекомендується діяти за тенденцією, динамічно коригувати позиції й суворо контролювати ризики.

Чому ціна IHC сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну IHC у майбутньому?

Що кажуть трейдери про IHC?

Новини Inflation Hedging Coin

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
22 вер 2026 р. 13:25(UTC)Падіння

Прогноз ціни на срібло: XAG/USD утримує втрати поблизу $66,00 на тлі очікувань підвищення ставок ФРС

22 вер 2026 р. 12:36(UTC)Падіння

Центральний банк Австралії заявляє, що ризики інфляції можуть матеріалізуватися

22 вер 2026 р. 12:07(UTC)Падіння

Ранковий звіт Волл-стріт: Nasdaq досягає нового максимуму, AMD перевищує 1 трильйон, Meta домінує в рейтингах, Agent підвищує вагу CPU, ціни на нафту падають четвертий день поспіль, створюючи тиск на інфляційні очікування.

22 вер 2026 р. 10:44(UTC)Зростання

Оскільки прибутковість знижується, HSBC прогнозує 10-річні казначейські облігації на рівні 4,65%, а не 6%, до кінця року.

Поширені запитання й відповіді про IHC (Inflation Hedging Coin)

  • Станом на 22 вер 2026 р. поточна ціна Inflation Hedging Coin (IHC) становить $0.00002671. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.00002545 до $0.00002723 з торговим обсягом $2.85K. Загальна ринкова капіталізація становить $-- із №-- місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні-1.40%
7 дн.-2.19%
14 дн.-5.45%
30 дн.-11.31%

Який ваш прогноз щодо Inflation Hedging Coin (IHC) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по Inflation Hedging Coin

Сайт
Спільнота
/price/svg/twitter.svg