Inverse Finance

Ціна Inverse Finance

inv

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 21 вер 2026 р. 22:48:30. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
23.43K
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
711.00K

Огляд актуальної ціни INV

Станом на 21 вер 2026 р., загальна ринкова капіталізація INV становить $6.26M, тобто за останні 24 години вона змінилася на +0.89%. Поточна ціна INV становить $8.75, а торговий обсяг за 24 години — $23.43K. Кількість INV в обігу складає 711.00K при максимальній емісії --. За ринковою капіталізацією INV посідає 1576 місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна INV склала $9.06, а найнижча — $8.71.

Найвища ціна й дата$2,075.09 — 7 бер 2021 р.
Найнижча ціна й дата$8.28 — 15 серп 2026 р.

Аналіз ціни Inverse Finance від TradeGPT

  • Нещодавно INV шляхом коригування механізму розміщення підвищила справедливість розподілу та розширила інвесторську базу.
  • У короткостроковій перспективі через умови блокування токенів і дискусії щодо завищеної оцінки може виникнути тимчасовий тиск на продаж, основна зона підтримки — 2,10 долара США.
  • У середньо- та довгостроковій перспективі, якщо новий механізм зможе підвищити визнання спільнотою та зміцнити ліквідність, INV має всі шанси поступово зміцнитися та досягти повторної оцінки вартості.
  • Інвесторам рекомендується в короткостроковій перспективі звертати увагу на обсяги торгів і волатильність, аби уникати ризиків хибного прориву, а у довгостроковій — динамічно коригувати позиції згідно з ефективністю впровадження нового механізму.

Чому ціна INV сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну INV у майбутньому?

Що кажуть трейдери про INV?

Новини Inverse Finance

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
21 вер 2026 р. 20:48(UTC)Падіння

Долар США: Підтримка, зумовлена нафтою, оскільки очікується підвищення ставок ФРС – ING

21 вер 2026 р. 20:09(UTC)Падіння

Експерти погоджуються: подальше зростання долара США залежить від майбутніх даних, а не від жорстких перспектив ФРС.

21 вер 2026 р. 19:32(UTC)Зростання

Гулсбі з Федеральної резервної системи: Якщо будуть надійні докази того, що інфляція знову знижується до 2%, я не заперечую проти зниження ставок.

21 вер 2026 р. 19:16(UTC)Падіння

Золото: перспективи в межах діапазону з перешкодами від ФРС – ING

Поширені запитання й відповіді про INV (Inverse Finance)

  • Станом на 21 вер 2026 р. поточна ціна Inverse Finance (INV) становить $8.75. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $8.71 до $9.06 з торговим обсягом $23.43K. Загальна ринкова капіталізація становить $6.26M із №1576 місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні+0.18%
7 дн.+0.24%
14 дн.-7.76%
30 дн.-5.81%

Який ваш прогноз щодо Inverse Finance (INV) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по Inverse Finance

Спільнота
/price/svg/twitter.svg