jam cat

Ціна jam cat

jam

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 22 вер 2026 р. 01:47:30. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
5.05
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
999.26M

Огляд актуальної ціни JAM

Станом на 22 вер 2026 р., загальна ринкова капіталізація JAM становить $88.89K, тобто за останні 24 години вона змінилася на +6.09%. Поточна ціна JAM становить $0.00008896, а торговий обсяг за 24 години — $5.05. Кількість JAM в обігу складає 999.26M при максимальній емісії 1.00B. За ринковою капіталізацією JAM посідає 6286 місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна JAM склала $0.0000901, а найнижча — $0.00008314.

Найвища ціна й дата$0.03778961 — 14 лист 2024 р.
Найнижча ціна й дата$0.00005497 — 6 черв 2026 р.

Аналіз ціни jam cat від TradeGPT

  • JAM наразі перебуває на початковій стадії поліпшення емоційного фону, у короткостроковій перспективі ціна коливається в межах ключових середніх та консолідаційного діапазону, без явної активації обсягів.
  • Рекомендується звернути особливу увагу на рівні опору (кількісний орієнтир — зона попередніх максимумів, близько X.
  • XX долара) і підтримки (нещодавні мінімуми, близько X.
  • XX долара).
  • Якщо ціна зростатиме на підвищених обсягах і стійко закріпиться вище рівня опору, це стане коротко- і середньостроковим сигналом до зростання; навпаки, у разі пробиття рівня підтримки слід остерігатися ризику падіння.
  • Щодо тактики, рекомендується зберігати обережну позицію перед підтвердженням сигналу та суворо контролювати обмеження збитків, щоби уникнути відкату у разі зміни тренду.

Чому ціна JAM сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну JAM у майбутньому?

Що кажуть трейдери про JAM?

Новини jam cat

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
22 вер 2026 р. 01:20(UTC)Падіння

Губернатор Банку Канади Тіфф Маклем заявив, що політики не хочуть запізнитися з підвищенням процентних ставок, якщо інфляційний тиск виявиться більш стійким.

22 вер 2026 р. 00:09(UTC)Нейтрально

Маклем з Банку Канади: Рішення щодо ставок повинні враховувати не лише початковий нафтовий шок

21 вер 2026 р. 23:20(UTC)Падіння

Зростаючі ризики інфляції та нещодавнє рішення Федеральної резервної системи підвищити вартість запозичень спонукали Bank of America передбачити ще два підвищення процентних ставок у Південній Африці цього року.

21 вер 2026 р. 23:04(UTC)Нейтрально

Японська єна: високий ризик втручання, можливий рівень 160 щодо долара США – ING

Поширені запитання й відповіді про JAM (jam cat)

  • Станом на 22 вер 2026 р. поточна ціна jam cat (JAM) становить $0.00008896. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.00008314 до $0.0000901 з торговим обсягом $5.05. Загальна ринкова капіталізація становить $88.89K із №6286 місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні+6.09%
7 дн.+15.41%
14 дн.-2.22%
30 дн.-5.35%

Який ваш прогноз щодо jam cat (JAM) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по jam cat