Legia Warsaw Fan Token

Ціна Legia Warsaw Fan Token

leg

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 2026-07-27 00:01:05.

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
1.50
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
1.52M

LEG Live Price Summary

As of 27 лип 2026 р., the total market cap is $71.29K with a change of 0.00% in the last 24 hours. The price of LEG today is $0.04687112. The 24 hour trading volume is $1.50. The circulating supply of LEG is 1.52M with a maximum supply of 5.00M. LEG ranks 6333 by market cap. The highest price in the last 24 hours is $0.04687112. The lowest price in the last 24 hours is $0.04687112.

Найвища ціна й дата$4.19 — 1 лист 2021 р.
Найнижча ціна й дата$0.03668919 — 16 лип 2026 р.

Аналіз ціни Legia Warsaw Fan Token від TradeGPT

  • LEG наразі знаходиться на початку етапу відновлення ринкових емоцій, але торговий обсяг і ціновий імпульс ще не демонструють ефективної синергії, тому короткостроково ринок залишається у фазі коливань і відсутні сигнали прориву.
  • Інвесторам не рекомендується сліпо купувати на висотах або купувати на дні; слід звернути особливу увагу на те, чи зможе ціна ефективно пробити найближчий опір у 0,215 долара чи опуститися нижче підтримки у 0,186 долара, та вже потім використовувати чітку стратегію фіксації прибутку і обмеження збитків для своєчасного входу й виходу з ринку.
  • Довгострокову реалізацію цінності слід очікувати лише після покращення даних у ланцюжку та на стороні застосування, тому варто залишатися обережно оптимістичними, динамічно відслідковувати макроекономічні та галузеві індикатори і поступово управляти портфелем.

Чому ціна LEG сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну LEG у майбутньому?

Що кажуть трейдери про LEG?

Новини Legia Warsaw Fan Token

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
2026-07-27 23:06(UTC)Нейтрально

Відскок Bitcoin до $65,000 виглядає як ралі полегшення, але рішення ФРС у середу може перетворити це на пастку.

2026-07-27 22:51(UTC)Нейтрально

Банк Англії: Вищий поріг для підвищення ставок - ING

2026-07-27 22:07(UTC)Падіння

Євро: сигнали відновлення пропонують обмежений потенціал зростання щодо долара США – BBH

2026-07-27 21:45(UTC)Падіння

Європейський центральний банк: шлях ставок і доходність після різкого зростання – Societe Generale

Поширені запитання й відповіді про LEG (Legia Warsaw Fan Token)

  • Станом на 27 лип 2026 р. поточна ціна Legia Warsaw Fan Token (LEG) становить $0.04687112. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.04687112 до $0.04687112 з торговим обсягом $1.50. Загальна ринкова капіталізація становить $71.29K із №6333 місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Відмова від відповідальності

Investments in cryptocurrencies, including but not limited to purchasing and other digital assets through , carry significant market risk. Should the digital asset you are seeking not be currently available on , please be advised that it will be introduced in the near future. disclaims all liability for any results or outcomes of such investments. The information regarding pricing and other relevant data presented herein is derived from publicly available sources and should not be construed as financial advice or a recommendation, or an offer to buy, sell, or hold any form of digital assets. Investors are urged to thoroughly evaluate their financial capacity for trading or holding digital assets and are advised to seek consultation from qualified legal, tax, or investment professionals based on individual circumstances. For comprehensive details, please review 's Terms of Service.

Історія цін (USD)

За сьогодні0.00%
7 дн.-7.84%
14 дн.-27.33%
30 дн.-31.52%

Який ваш прогноз щодо Legia Warsaw Fan Token (LEG) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по Legia Warsaw Fan Token

Сайт
Спільнота
/price/svg/twitter.svg