r/CryptoCurrency Moons

Ціна r/CryptoCurrency Moons

moon

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 20 жовт 2026 р. 12:03:18. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
25.06
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
73.76M

Огляд актуальної ціни MOON

Станом на 22 жовт 2026 р., загальна ринкова капіталізація MOON становить $211.19K, тобто за останні 24 години вона змінилася на 0.00%. Поточна ціна MOON становить $0.00286324, а торговий обсяг за 24 години — $25.06. Кількість MOON в обігу складає 73.76M при максимальній емісії 82.28M. За ринковою капіталізацією MOON посідає -- місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна MOON склала $--, а найнижча — $--.

Найвища ціна й дата$0.673735 — 17 бер 2024 р.
Найнижча ціна й дата$0.00201999 — 7 вер 2026 р.

Аналіз ціни r/CryptoCurrency Moons від TradeGPT

  • MOON керується відновленням ринкового апетиту до ризику, у короткостроковій перспективі демонструє високу волатильність та зацікавленість інвесторів.
  • Проте ціна стикається зі значним опором у діапазоні 0,28-0,32 долара, тому для короткострокових операцій рекомендується фіксувати прибуток на піках та уникати ризику відкату.
  • В середньостроковому плані інституційний капітал поступово повертає увагу до токенів із реальними прикладними сценаріями, і якщо у MOON не буде прориву в екосистемі, він може зіткнутися з ризиком маргінального зниження ліквідності; проте інноваційні партнерства проєкту можуть забезпечити опору.
  • В довгостроковому вимірі зберігаються макроліквідність та регуляторні бар'єри, тому стратегія зараз має зосереджуватися на гнучкому управлінні позиціями та контролі ризиків, і не рекомендується формувати значні позиції у MOON.

Чому ціна MOON сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну MOON у майбутньому?

Що кажуть трейдери про MOON?

Новини r/CryptoCurrency Moons

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
21 жовт 2026 р. 21:41(UTC)Падіння

Банк Англії: Шлях ставки визначається енергетичним шоком – ING

21 жовт 2026 р. 21:06(UTC)Нейтрально

Колишній голова Федерального резервного банку Нью-Йорка: бум інвестицій в ШІ може призвести до того, що ФРС пройде шлях процентних ставок «спочатку підвищення ставок, а потім їх значне зниження»

21 жовт 2026 р. 21:00(UTC)Нейтрально

Колишній голова Федерального резервного банку Нью-Йорка Дадлі: бум інвестицій в ШІ може спонукати ФРС спочатку підвищити ставки, а потім значно їх знизити

21 жовт 2026 р. 20:51(UTC)Зростання

Долар США: м’якший тон із зміною очікувань щодо ставок – MUFG

Поширені запитання й відповіді про MOON (r/CryptoCurrency Moons)

  • Станом на 22 жовт 2026 р. поточна ціна r/CryptoCurrency Moons (MOON) становить $0.00286324. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $-- до $-- з торговим обсягом $25.06. Загальна ринкова капіталізація становить $211.19K із №-- місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні--
7 дн.--
14 дн.--
30 дн.--

Який ваш прогноз щодо r/CryptoCurrency Moons (MOON) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по r/CryptoCurrency Moons

Сайт
Спільнота
/price/svg/twitter.svg