MOST ELEGANT MONKEY EVER

Ціна MOST ELEGANT MONKEY EVER

meme

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 24 жовт 2026 р. 07:06:52. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
71.13
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
996.73M

Огляд актуальної ціни MEME

Станом на 24 жовт 2026 р., загальна ринкова капіталізація MEME становить $36.14K, тобто за останні 24 години вона змінилася на -2.19%. Поточна ціна MEME становить $0.00003627, а торговий обсяг за 24 години — $71.13. Кількість MEME в обігу складає 996.73M при максимальній емісії 1.00B. За ринковою капіталізацією MEME посідає 7312 місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна MEME склала $0.00003734, а найнижча — $0.00003604.

Найвища ціна й дата$0.00194612 — 28 лист 2024 р.
Найнижча ціна й дата$0.00001908 — 24 черв 2026 р.

Аналіз ціни MOST ELEGANT MONKEY EVER від TradeGPT

  • Короткострокова низхідна динаміка MEME-коїнів зберігається, обсяги торгів знижуються, що відображає згасання інтересу ринку.
  • Поточний діапазон цін: 0.
  • 0004762–0.
  • 0006252 USDT, домінація ведмежого настрою, рекомендовано зайняти вичікувальну позицію.
  • Хоча такі платформи, як OpenSea, впроваджують нові можливості для підтримки екосистемної ліквідності, і у довгостроковій перспективі можливий відскок, ринок має підвищені ризики спекуляцій з високим кредитним плечем та маніпуляцій.
  • Короткий життєвий цикл та волатильність, викликана знаменитостями й політичними подіями, вимагають особливої обережності до пасток ліквідності й регуляторної невизначеності.
  • Стратегічно рекомендовано діяти обережно, відстежуючи ліквідність і новини щодо політики; уникати великих позицій у короткостроковому періоді й чекати прояснення ринкових емоцій і правового поля.

Чому ціна MEME сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну MEME у майбутньому?

Що кажуть трейдери про MEME?

Новини MOST ELEGANT MONKEY EVER

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
23 жовт 2026 р. 23:03(UTC)Падіння

Щотижневий прогноз золота: побоювання інфляції приваблюють ведмедів напередодні критичного засідання ФРС

23 жовт 2026 р. 22:28(UTC)Падіння

Банк Канади: Орієнтація на превентивне посилення – RBC

23 жовт 2026 р. 22:06(UTC)Падіння

Федеральна резервна система: утримання в жовтні підвищує шанси на підвищення ставки в грудні - TD Securities

23 жовт 2026 р. 20:32(UTC)Падіння

Долар США: стійкий перед FOMC на тлі ризиків виборів – TD Securities

Поширені запитання й відповіді про MEME (MOST ELEGANT MONKEY EVER)

  • Станом на 24 жовт 2026 р. поточна ціна MOST ELEGANT MONKEY EVER (MEME) становить $0.00003627. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.00003604 до $0.00003734 з торговим обсягом $71.13. Загальна ринкова капіталізація становить $36.14K із №7312 місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні-2.17%
7 дн.--
14 дн.-20.60%
30 дн.--

Який ваш прогноз щодо MOST ELEGANT MONKEY EVER (MEME) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по MOST ELEGANT MONKEY EVER

Спільнота
/price/svg/twitter.svg