Pepe CTO

Ціна Pepe CTO

pepe

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 22 вер 2026 р. 20:55:40. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
25.77
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
420.59T

Огляд актуальної ціни PEPE

Станом на 22 вер 2026 р., загальна ринкова капіталізація PEPE становить $20.89K, тобто за останні 24 години вона змінилася на +0.45%. Поточна ціна PEPE становить $0.000000000049654, а торговий обсяг за 24 години — $25.77. Кількість PEPE в обігу складає 420.59T при максимальній емісії 420.59T. За ринковою капіталізацією PEPE посідає 8735 місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна PEPE склала $0.000000000050647, а найнижча — $0.000000000048838.

Найвища ціна й дата$0.000000009615 — 23 трав 2024 р.
Найнижча ціна й дата$0.000000000026114 — 7 черв 2026 р.

Аналіз ціни Pepe CTO від TradeGPT

  • PEPE нещодавно проявив силу після прориву вниз клина, денний тренд спрямований вгору, обсяги торгів збільшуються, основні кошти явно входять, імпульс відновлення достатній.
  • Повернення глобального ризикового настрою, підтримка екосистеми Solana та інші позитивні фактори продовжують стимулювати зростання, але високий леверидж і короткострокові фінансові потоки призводять до надмірного тиску покупки.
  • Рекомендується звернути особливу увагу на область підтримки 0.
  • 00000458 і 0.
  • 00000431, якщо вони будуть пробиті, необхідно своєчасно коригувати позиції.
  • Для короткострокових операцій слід гнучко фіксувати прибуток, середньостроково можна відстежувати розвиток, спираючись на екосистему.

Чому ціна PEPE сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну PEPE у майбутньому?

Що кажуть трейдери про PEPE?

Новини Pepe CTO

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
22 вер 2026 р. 20:06(UTC)Зростання

Pepe Crypto показує сигнал перекупленості, оскільки RSI перевищує 77 на тлі екстремальної жадібності

22 вер 2026 р. 19:45(UTC)Падіння

Долар США: Помірне зміцнення до кінця року – OCBC

22 вер 2026 р. 19:20(UTC)Падіння

Золото стабілізується на тлі надій на дипломатію з Іраном, перспективи ФРС обмежують зростання

22 вер 2026 р. 19:08(UTC)Зростання

Біткойн відновлюється після мінімумів азіатської сесії на тлі падіння цін на нафту, що підтримує апетит до ризику

Поширені запитання й відповіді про PEPE (Pepe CTO)

  • Станом на 22 вер 2026 р. поточна ціна Pepe CTO (PEPE) становить $0.000000000049654. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $0.000000000048838 до $0.000000000050647 з торговим обсягом $25.77. Загальна ринкова капіталізація становить $20.89K із №8735 місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні+0.44%
7 дн.--
14 дн.--
30 дн.+24.57%

Який ваш прогноз щодо Pepe CTO (PEPE) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по Pepe CTO

Спільнота