Phoenix Global [OLD]

Ціна Phoenix Global [OLD]

phb

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Мін.
$--
Макс.
$--
loading...
Останні зміни: 10 серп 2026 р. 22:38:50. (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Статистика цін

Ринкова капіталізація
--
Обсяг за 24 год.
0
Історичний максимум
--
Кількість в обігу
3.39B

Огляд актуальної ціни PHB

Станом на 22 вер 2026 р., загальна ринкова капіталізація PHB становить $7.11M, тобто за останні 24 години вона змінилася на 0.00%. Поточна ціна PHB становить $0.00209844, а торговий обсяг за 24 години — $0. Кількість PHB в обігу складає 3.39B при максимальній емісії 3.39B. За ринковою капіталізацією PHB посідає -- місце серед усіх криптовалют. За останні 24 години найвища ціна PHB склала $--, а найнижча — $--.

Найвища ціна й дата$0.927789 — 9 лист 2021 р.
Найнижча ціна й дата$0.00113454 — 13 бер 2020 р.

Аналіз ціни Phoenix Global [OLD] від TradeGPT

  • Контракт PHB зазнав впливу глобальних антиризикових настроїв, у короткостроковому періоді демонструє високу активність зі зміною тренду на зниження, домінують ведмежі позиції.
  • Ключова підтримка в 0,25 долара вже втрачена, песимізм посилюється.
  • На даний момент увага прикута до історичної зони підтримки 0,228–0,233 долара.
  • Якщо зросте обсяг і ціна стабілізується вище 0,27 долара, це може стати сигналом завершення падіння.
  • Рекомендація для середньо- і короткострокових інвесторів — зберігати обережність, чекати послаблення антиризикових настроїв та повернення капіталу.
  • За відсутності явних фундаментальних поліпшень, наразі не рекомендовано середньо- та довгострокові стратегії, фокус — на контролі ризиків та ключових цінових рівнях.

Чому ціна PHB сьогодні знизилася?

Що може вплинути на ціну PHB у майбутньому?

Що кажуть трейдери про PHB?

Новини Phoenix Global [OLD]

Резюме від TradeGPT
Спитати TradeGPT
22 вер 2026 р. 02:29(UTC)Падіння

Офіційний представник Федеральної резервної системи Мусаллем: підвищення процентних ставок має бути "упереджувальним і поступовим"

22 вер 2026 р. 02:21(UTC)Падіння

Моусалем з Федеральної резервної системи заявляє, що процентні ставки можуть потребувати подальшого підвищення для стримування інфляції

22 вер 2026 р. 01:44(UTC)Падіння

Форекс сьогодні: виступи представників ФРС у центрі уваги разом із щотижневими даними ADP

22 вер 2026 р. 01:20(UTC)Падіння

Губернатор Банку Канади Тіфф Маклем заявив, що політики не хочуть запізнитися з підвищенням процентних ставок, якщо інфляційний тиск виявиться більш стійким.

Поширені запитання й відповіді про PHB (Phoenix Global [OLD])

  • Станом на 22 вер 2026 р. поточна ціна Phoenix Global [OLD] (PHB) становить $0.00209844. За останні 24 години ціна коливалася у діапазоні від $-- до $-- з торговим обсягом $0. Загальна ринкова капіталізація становить $7.11M із №-- місцем у рейтингу серед інших криптовалют.

Дисклеймер

Інвестиції в криптовалюти, зокрема купівля та інших цифрових активів на Bybit, супроводжуються значним ринковим ризиком. Якщо цифровий актив, який ви шукаєте, зараз недоступний на Bybit, він може з’явитися в майбутньому. Bybit не несе відповідальності за результати інвестування. Наведена тут цінова інформація та інші дані отримані з публічних джерел і надаються виключно в інформаційних цілях. Цей контент не є фінансовою порадою, рекомендацією чи пропозицією купити, продати або тримати у власності будь-який цифровий актив. Перш як торгувати або володіти цифровими активами, інвестори мають ретельно оцінити своє фінансове становище й толерантність до ризику, а також, за потреби, проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями з питань права, оподаткування чи інвестицій. Додаткову інформацію див. в Умовах використання Bybit.

Історія цін (USD)

За сьогодні--
7 дн.--
14 дн.--
30 дн.--

Який ваш прогноз щодо Phoenix Global [OLD] (PHB) на сьогодні?

Примітка. Інформація надається лише в довідкових цілях.

Ресурси по Phoenix Global [OLD]

Спільнота
/price/svg/twitter.svg