GE Aerospace

GE
www.geaerospace.com
Напівпровідники
1m5m15m1h4h1d1w

Про GE Aerospace

GE Aerospace є світовим лідером у розробці, виробництві та обслуговуванні турбінних двигунів для комерційних літаків, разом із партнером Safran у їхньому спільному підприємстві CFM. Маючи величезну глобальну базу з майже 80 000...
ГалузьНапівпровідникиШтаб-квартира1 NEUMANN WAY, EVENDALE, OHОсновна біржаNYSEПрацівники57,000Дата лістингуJan 1, 1900Вебсайтwww.geaerospace.com

Ключові показники

Ринкова капіталізація$330.99B
P/E36.9x
P/B18.8x
EBITDA$3.05B
EPS$2.26
ROE50.86%
ROA7.03%
Дивідендна дохідність0.49%

Корпоративні дії

Без дивідендівSep 26, 2024
Дивіденд, що виплачується Щоквартально, у розмірі $0.28 на акцію. Дата «без дивідендів»: September 26. Дата виплати: October 25.
Звіт про прибуткиSep 30, 2024
Оприлюднено прибутки за 2024 фінансовий рік, 3 квартал. Розводнений прибуток на акцію (EPS): $1.70.
Без дивідендівDec 27, 2024
Дивіденд, що виплачується Щоквартально, у розмірі $0.28 на акцію. Дата «без дивідендів»: December 27. Дата виплати: January 27.
Звіт про прибуткиDec 31, 2024
Оприлюднено прибутки за 2024 фінансовий рік, 4 квартал. Розводнений прибуток на акцію (EPS): $1.76.
Звіт про прибуткиDec 31, 2024
Оприлюднено прибутки за 2024 фінансовий рік, 4 квартал. Розводнений прибуток на акцію (EPS): $5.99.
Без дивідендівMar 10, 2025
Дивіденд, що виплачується Щоквартально, у розмірі $0.36 на акцію. Дата «без дивідендів»: March 10. Дата виплати: April 25.
Звіт про прибуткиMar 31, 2025
Оприлюднено прибутки за 2025 фінансовий рік, 1 квартал. Розводнений прибуток на акцію (EPS): $1.83.
Звіт про прибуткиJun 30, 2025
Оприлюднено прибутки за 2025 фінансовий рік, 2 квартал. Розводнений прибуток на акцію (EPS): $1.89.
Без дивідендівJul 7, 2025
Дивіденд, що виплачується Щоквартально, у розмірі $0.36 на акцію. Дата «без дивідендів»: July 7. Дата виплати: July 25.
Без дивідендівSep 29, 2025
Дивіденд, що виплачується Щоквартально, у розмірі $0.36 на акцію. Дата «без дивідендів»: September 29. Дата виплати: October 27.
Звіт про прибуткиSep 30, 2025
Оприлюднено прибутки за 2025 фінансовий рік, 3 квартал. Розводнений прибуток на акцію (EPS): $2.02.
Без дивідендівDec 29, 2025
Дивіденд, що виплачується Щоквартально, у розмірі $0.36 на акцію. Дата «без дивідендів»: December 29. Дата виплати: January 26.
Звіт про прибуткиDec 31, 2025
Оприлюднено прибутки за 2025 фінансовий рік, 4 квартал. Розводнений прибуток на акцію (EPS): $8.14.
Звіт про прибуткиDec 31, 2025
Оприлюднено прибутки за 2025 фінансовий рік, 4 квартал. Розводнений прибуток на акцію (EPS): $2.40.
Без дивідендівMar 9, 2026
Дивіденд, що виплачується Щоквартально, у розмірі $0.47 на акцію. Дата «без дивідендів»: March 9. Дата виплати: April 27.
Звіт про прибуткиMar 31, 2026
Оприлюднено прибутки за 2026 фінансовий рік, 1 квартал. Розводнений прибуток на акцію (EPS): $1.81.
Звіт про прибуткиJun 30, 2026
Оприлюднено прибутки за 2026 фінансовий рік, 2 квартал. Розводнений прибуток на акцію (EPS): $2.26.
Без дивідендівJul 6, 2026
Дивіденд, що виплачується Щоквартально, у розмірі $0.47 на акцію. Дата «без дивідендів»: July 6. Дата виплати: July 27.

Торгуйте GE на Bybit

0 способів отримати доступ до GE Aerospace. Виберіть той, що відповідає вашій стратегії.

FAQ про GE Aerospace

Яка поточна ціна GE Aerospace?

Поточна ціна GE показана в розділі цін вище й оновлюється в режимі реального часу протягом звичайних годин торгівлі. Якщо ви торгуєте безстроковими контрактами GE на Bybit, також доступні ціни на премаркеті, постмаркеті та вночі.

Як торгувати GE на Bybit?

Чи виплачує GE Aerospace дивіденди?

Який коефіцієнт P/E для GE Aerospace та що він означає?

Які фінансові результати було нещодавно оприлюднено GE Aerospace?

Чи можу я торгувати GE цілодобово 24/7 на Bybit?

Які способи оплати можна використовувати для купівлі GE?

Яка різниця між купівлею GE на Bybit та використанням традиційного брокера?

Дисклеймер

Інформація, що міститься тут, надається виключно в ознайомлювальних цілях і не є інвестиційною, фінансовою, торговою чи іншою професійною порадою. Торгівля цифровими активами та цінними паперами пов’язана з істотним ризиком збитків, зокрема з можливою втратою всього інвестованого капіталу. Вартість цифрових активів і цінних паперів може мати високу волатильність, а показники в минулому не гарантують результатів у майбутньому. Відображені ринкові дані отримані від сторонніх постачальників даних і можуть містити затримки або неточності. Bybit не гарантує точність, повноту чи своєчасність будь-якої відображеної інформації. Усі інвестиційні рішення ухвалюються виключно на власний ризик інвестора. Наполегливо рекомендуємо провести самостійну перевірку та проконсультуватися з ліцензованим фінансовим консультантом перед ухваленням будь-якого інвестиційного рішення.

--
--
Ринкова капіталізація$330.99B
P/B18.8x
P/E36.9x
Максимум/мінімум за 52 тижні$387.77/$304.51
Дивідендна дохідність0.49%
Частота виплати дивідендівЩоквартально

Торгуйте GE

Новини

BNY Mellon: Очікується ще одне підвищення ставки ФРС у грудні, але перспективи на 2027 рік залишаються невизначеними
TechFlow1 год тому
Індекс долара США набирає силу, наближаючись до 100,50 на тлі жорстких сигналів ФРС
Financia lJuice1 год тому
Brent: Дипломатичні надії підтримують корекцію – Deutsche Bank
Financia lJuice1 год тому
Долар США: підтримка ФРС, ймовірно, слабшає – Commerzbank
Financia lJuice1 год тому
Прогноз ціни на срібло: XAG/USD утримує втрати поблизу $66,00 на тлі очікувань підвищення ставок ФРС
Financia lJuice2 год тому